STS
badlyyga Gentlemen's Gaming Ultraliga
fot. Ultraliga/Paweł Bastrzyk

Gentlemen’s Gaming z pierwszym punktem. Dżentelmeni lepsi od Goskilla w Ultralidze

W przedostatnim środowym pojedynku Goskilla podejmowała Gentlemen’s Gaming. Dla Dżentelmenów była to batalia o pierwszy punkt w rozgrywkach. I faktycznie, po niezwykle zaciętym meczu, udało im się zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo!

Gentlemen’s Gaming
1:0 Goskilla
Grzybek
Sion
VeyLot
Ornn
Badlyyga
Xin Zhao
Sh4dowUs
Lee Sin
Merciless
Orianna
Silas
Xerath
Adison
Caitlyn
Baybror
Jinx
Slipper
Lux
ILevi
Karma

Na samym początku Kuba „Grzybek” Jagiełka schował się w krzakach na dolnej alei i wraz z kolegami czyhał na rywali. Niestety, ale próba ta nie była skuteczna i toplaner Dżentelmenów musiał spalić swój Teleport. Chwilę później Tomasz „Badlyyga” Bałdyga poszedł jednak poprawić i zgarnął dzięki temu aż dwa zabójstwa. Następnie doszło do bijatyki w okolicy smoka, gdzie obie drużyny wymieniły się jedną eliminacją. Dżentelmeni następnie przejęli potwora, a włoska formacja postanowiła odpowiedzieć zabiciem Herolda.

Kiedy przyszło nam oglądać teamfight w górnej części alei, nie było złudzeń, że to Goskilla przejmuje inicjatywę w tym meczu. Marcus „Baybror” Christensen trafił kuriozalną rakietę i wraz z kolegami wysłał trzech rywali do fontanny. To zaowocowało zniszczoną wieżą na środkowej alei. Przed piętnastą minutą reprezentanci włoskiej organizacji nie zdołali jednak zbudować sobie zdecydowanej przewagi w złocie. W walce przy smoku doszło do dość komicznej wymiany, z której Goskilla wyszło górą i przejęło tego potwora.

W potyczce na środkowej alei to jednak Dżentelmenom udało się wyeliminować dwóch rywali i to pozwoliło im wziąć wzmocnienie Barona Nashora. Dzięki temu zbudowali sobie całkiem przyjemną przewagę w złocie i powoli zaczęli odbiegać przeciwnikom. Kolejny fioletowy buff należał już jednak do ekipy Baybrora. Badlyyga zdołał zapewnić swojej drużynie Smoczą Duszę i nie do końca było wiadomo, kto zapewni sobie cenny punkt w tym spotkaniu. W kluczowej walce to jednak ekipa z niebieskiej strony zdołała zatriumfować i chwilę później rdzeń Goskilli eksplodował!

Już za chwilę Komil and Friends podejmować będzie Zero Tenacity. Transmisja w języku polskim dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Więcej informacji o naszej rodzimej lidze znajdziecie, klikając w poniższy baner:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

VALORANT to już przeszłość – autimatic wraca do CS:GO i zasila Evil Geniuses!

autimatic spróbuje pomóc Evil Geniuses Jeszcze w 2018 roku 25-latek znajdował się na szczycie. To właśnie wtedy pod banderą Cloud9 mógł świętować tri...