Illuminar Gaming
1:0 devils.one
LeQu
Camille
PolskiFok
Gwen
Chris
Trundle
Diagu
Xin Zhao
Warszi
Galio
bucu
Akali
Piwek
Jinx
Axelent
Jhin
xCharm
Leona
Taewang
Zilean

Pierwsze minuty spotkania przebiegały niezwykle spokojnie. Pierwszego smoka zgarnął Krystian „Chris” Dobrzański. W tym samym momencie Witold „Diagu” Nypel już po raz drugi próbował najechać przeciwnika na górnej alei, lecz bezskutecznie. Do swojej kolekcji zabitych potworów Chris dorzucił kolejnego Herolda. Pierwsza większa akcja miała miejsce na dolnej rzece. Wykorzystano wiele czarów przywoływacza, ale o pierwszej krwi nie było mowy. Ta pojawiła się kilkadziesiąt sekund później, kiedy to Diagu i spółka wyeliminowali Króla Troli operowanego przez Chrisa. Pierwsza struktura upadła w 15. minucie, a zaraz po niej swoją pierwszą śmierć zaliczył Patryk „PolskiFok” Langer.

Kolejne solowe zabójstwo na swoje konto dodał Kamil „LeQu” Rosik, eliminując swojego przeciwnika. Walka drużynowa, która miała kluczowe znaczenie dla przebiegu całego spotkania, odbyła się w samym centrum mapy. Drużyna spod szyldu Oka srogo zdominowała przeciwną organizację, która zbyt długo próbowała forsować Chrisa i spółkę. Historia lubi się powtarzać, Diabły zaprzepaściły kolejną już walkę, czego pokłosiem był Nashor dla podopiecznych Bartłomieja „VoVa” Ryla. Illuminar przy błogosławieństwie Barona starało się napierać na wrogie wieże. Diabły nie zamierzały biernie przypatrywać się destrukcji bazy. Wyeliminowali przeciwnego midlanera, co umożliwiło im kontynuowanie rozgrywki. Tą nie mogli się nacieszyć zbyt długo. Niezmienna Jinx w rękach Kamila „Piwka” Staronia zagwarantowała olbrzymie obrażenia podczas ostatniej już walki drużynowej, a tym samym potrzebne do walki o play-offy zwycięstwo.

Goskilla przeciwko Gentlemen’s Gaming to kolejne, przedostatnie już spotkanie. Dżentelmeni spróbują wykorzystać ostatnią szansę tego tygodnia na zgarnięcie upragnionego zwycięstwa. Transmisja w języku polskim dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Więcej informacji o naszej rodzimej lidze znajdziecie, klikając w poniższy baner: