MAD Lions 0:1 Misfits Misfits Gaming
Armut
Renekton
HiRit
Gwen
Elyoya
Nidalee
Shlatan
Lee Sin
Reeker
Viktor
Vetheo
Akali
UNF0RGIVEN
Varus
Neon
Jinx
Kaiser
Rakan
Mersa
Leona

Misfits zadaje pierwszy cios

Tabela wyników otworzyła się błyskawicznie, bowiem już w trzeciej minucie. Wówczas doszło do bójki duetów na dolnej alei, z której zwycięsko wyszła dwójka reprezentantów Misfits Gaming. Chwilę później Shin "HiRit" Tae-min postanowił dołożyć coś od siebie i w pojedynkę rozprawił się z Renektonem. Lwy starały się odpowiadać na zagrania rywali i początkowo im się to udawało, jednak wiele zmieniła walka przy leżu Herolda w okolicach kwadransa. Podczas potyczki wielu reprezentantów MAD straciło głowy, przez co Króliki wysunęły się na prowadzenie.

Nic natomiast nie zostało jeszcze przesądzone, gdyż przewaga ekipy Shlatana wynosiła dwa tysiące sztuk złota. Obydwa zespoły stosunkowo często wdawały się w krwawe bójki, ale nie znajdowało to odzwierciedlenia w różnicy w funduszach. Bardzo istotnym było jednak to, że formacja z Polakiem w składzie miała już na swoim koncie trzy smoki.

Lwy zagubione, Shlatan triumfuje

Nad dalszymi losami rozgrywki zadecydował natomiast spryt Misfits. Ekipa polskiego leśnika wyczuła idealny moment na zaatakowanie Barona, dzięki czemu zdołała go ukatrupić bez potrzeby wdawania się w walkę. Dopiero po jego zabójstwie MSF przeszła do eliminacji przeciwników po ich spóźnionej reakcji. Dzięki temu podopieczni Alexandra "Cartera" Cartwrighta mogli zabrać się za atakowanie wrogich struktur. To przyszło im łatwiej, niż mogliśmy się spodziewać, bo zarówno wieże, jak i przeciwnicy momentalnie się topili. Tak więc ostateczny triumf Shlatana i jego towarzyszy miał miejsce w 28. minucie.

Już za moment Team Vitality z Oskarem "Selfmadem" Boderkiem na czele zmierzy się z Adrianem "Trymbim" Trybusem i jego niepokonanym Rogue. Przekonamy się, czy Łotrzyki nadal zachowają czyste konto. Wszystkie mecze z polskim komentarzem będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube, a także na oficjalnej transmisji na LoL Esports. Po więcej informacji dotyczących tej odsłony czołowych europejskich rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

LEC