Czas na drugie kwalifikacje

Chęć udziału w drugich kwalifikacjach wyraziło już blisko sto zespołów Counter-Strike'a: Global Offensive. Wśród nich znajdziemy między innymi reprezentantów SKILLSTARS.pro, PGE Turowa Zgorzelec czy Polbitu Esport. Na liście roi się też od miksowych i mniej znanych zespołów, które chcą spróbować swoich sił w walce o kolejny sezon ESL MP. Co ciekawe, w grze o awans prawdopodobnie zobaczymy też żeński skład CS:GO. Mowa tu o Unity Female, którego reprezentantką jest chociażby Angelika "Angieee" Kumorkiewicz.

Drugie otwarte kwalifikacje do wiosennych ESL Mistrzostw Polski 2022 mają rozpocząć się o 18:00, a ich laureatów poznamy jutro wieczorem. Co istotne, między 17:00 a 17:45 zespoły muszą potwierdzić udział w rozgrywkach. Zapisy prowadzone są na stronie ESEA, a zamknięte kwalifikacje zaplanowano na 12-13 lutego.

ESL MP Wiosna 2022 wystartują 22 lutego i potrwają do 23-24 kwietnia, gdy odbędą się finały rozgrywek. W puli nagród znajdzie się 100 tysięcy złotych, a także jeden bilet do ESL Pro League Conference.