STS
fot. MOUZ

MOUZ otwiera dywizję VALORANTA i angażuje międzynarodowy skład

MOUZ to organizacja o ogromnych tradycjach związanych z Counter-Strike’em. Teraz jednak popularne Myszy postanowiły spróbować swoich sił także na scenie największego konkurenta CS:GO, czyli VALORANTA.

MOUZ stawia na międzynarodowy skład

W ten sposób pod skrzydła MOUZ trafił międzynarodowy skład, w którym znalazło się miejsce m.in. dla Felixa „al0rante” Brandla. Niemiec dopiero co zakończył współpracę z Teamem Heretics i postanowił związać się z rodzimą formacją. W tej, co ciekawe, spotka swojego byłego klubowego kolegę z czasów Heretyków, czyli Amine „Amilwę” Saidiego. Ponadto reprezentantem Myszy został również znany z Teamu Liquid James „Kryptix” Affleck, podczas gdy ostatnie dwa fotele zajęli dwaj partnerzy Mikołaja „Mickebwoya” Chojnackiego z nieistniejącego już Rix.GG Thunder, czyli Joseph „Luzuh” Loose oraz Laurent „memset” Werly.

Awans do ligi regionalnej już jest

Członkowie zespołu natrafili na siebie w odmiennych okolicznościach. Ale czasami nie chodzi o to, dlaczego się spotkali, ale o fakt, że w ogóle do spotkania doszło. Podczas eliminacji zaprezentowali oni świetną pracę zespołową, będąc jednym z najmocniejszych rywalizujących zespołów. Wystarczył nieprzewidziany zbieg okoliczności, by odpowiedni ludzie zebrali się wspólnie i stworzyli spójną drużynę. Mamy nadzieję, że przyjęcie tej ekipy pod skrzydła MOUZ i danie jej odpowiednich narzędzi do rozwoju, wywołają odpowiedni efekt. Obecnie jej motywacja i postawa mówią same za siebie – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie.

Nowi członkowie Myszy występują razem już od jakiegoś czasu i niedawno można było ich oglądać przy okazji otwartych eliminacji do VRL DACH: Evolution, czyli regionalnej ligi VALORANTA dla Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Do tych przystąpili jako MMix i ostatecznie nie przegrali ani jednego meczu, rozprawiając się po drodze m.in. z Angry Titans oraz CGN Esports. Dzięki temu MOUZ będzie miało okazję, by zaprezentować się podczas startującego już 15 lutego pierwszego etapu rozgrywek w regionie DACH. Pierwszym rywalem al0rante i spółki będzie FOKUS, międzynarodowa drużyna byłych członków m.in. OG oraz Movistar Riders.

W tej sytuacji skład MOUZ prezentuje się następująco:

Felix „al0rante” Brandl
Amine „Amilwa” Saidi
James „Kryptix” Affleck
Laurent „memset” Werly
Joseph „Luzuh” Loose
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czwartek pod znakiem polskich derbów! PACT zmierzy się z Ungentium w meczu o życie

Derbowy pojedynek z samego rana PACT swoją przygodę z rzeczonymi rozgrywkami zaczął nieźle, bo od zwycięstwa z LookingForOrg. Problem w tym, że potem...