10 lutego za pośrednictwem Twittera młody turecki zawodnik ogłosił, że opuszcza polską drużynę i poszukuje nowego miejsca do rywalizacji. Następnego dnia organizacja wydała oświadczenie, że była to decyzja gracza. Pojawiły się również pierwsze plotki na temat tego, kto zastąpi Turka w pozostałych spotkaniach w Ultralidze. Jak się okazało, niedługo później zostały one potwierdzone, a nowym środkowym Gentlemen’s Gaming już oficjalnie został Ariana.

Zawodnik ten obecny jest na polskiej scenie League of Legends od 2020 roku. Dla fanów Ultraligi może być kojarzony z występów w sezonie piątym w barwach 7more7 Pompa Team, gdzie okresowo zastąpił Marcina "Warsziego" Surałę. Przed dołączeniem do Dżentelmenów, Ariana reprezentował drużynę et cetera w drugiej dywizji Ultraligi.

Pierwszy sprawdzian dla nowego składu Gentlemen’s Gaming będzie miał miejsce już dzisiaj o godzinie 20:00. Zmierzy się on wtedy z Goskillą, a więc z przeciwnikiem, z którym dzieli ósme miejsce w tabeli. Po więcej informacji dotyczących siódmej edycji Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: