STS
Dota Pro Circuit
fot. Valve

Dota z imprezą z udziałem kibiców – ogłoszono ESL One Stockholm Major!

ESL One Stockholm Major zaprasza kibiców na zwieńczenie drugiej tury Dota Pro Circuit 2021/22. Po ponad dwóch latach głodu, cierpienia i utraconych nadziei Dota wraca do świata żywych. Tam, gdzie kibic może zobaczyć swojego idola. Gdzie gracze są poddani bezpośredniej presji fanów zebranych w arenie i przeciwnej drużyny, która gra zaraz obok.

Szwecja wraca do łask na scenie Doty!

ESL One Stockholm Major będzie konkluzją drugiej tury sezonu DPC 21/22. Impreza główna odbędzie się między 20-22 maja w Hovet Arenie w Sztokholmie. Najważniejszą informacją dla fanów Doty nie jest pula nagród, która wynosi „drobne” pół miliona dolarów, lecz możliwość obejrzenia swoich ulubieńców na miejscu. ESL w swoim filmie zapewnia o tym i można dać temu wiarę, bowiem na tę chwilę Szwecja zniosła niemal wszystkie obostrzenia pandemiczne.

Najlepsze drużyny drugiej tury spotkają się na pierwszej międzyregionalnej imprezie z udziałem kibiców po raz pierwszy od ponad dwóch lat. Fazę Wildcard i grupową zawodnicy rozegrają z zacisza pokoi hotelowych. Następnie najlepszych szesnaście z 22 ekip zmierzy się o rosnącą z tury na turę pulę punktów DPC, która znacznie przybliży drużyny do kwalifikacji do The International.

Sprzedaż biletów na imprezę ruszy w czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego pod tym adresem. Ceny biletów według zapowiedzi będą zaczynać się od 28 euro w pierwszym dniu turniejowym.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ultraliga: ESCA z drugą porażką. Forsaken zwycięża

Forsaken 1:0 Team ESCA Gaming sheru Gragas HeSSZero Aatrox Jaunatis Qiyana Xeonerr Xin Zhao D0MAS...