STS
fot. ESL/Adam Łakomy

rallen tymczasowo dołącza do składu MAD Lions

Wydawało się, że w połowie stycznia MAD Lions zażegnali w końcu problemy kadrowe. Wszak właśnie wtedy hiszpańska organizacja zaprezentowała dwa nowe nabytki dywizji CS:GO, którymi zostali Michał „MICHU” Müller oraz Viktor „sdy” Orudzhev.

Już nie dwóch, a trzech Polaków w MAD

Popularne Lwy zdążyły już nawet rozegrać wspólnie kilka spotkań, ale teraz pojawiły się problemy. Te związane są z wojną mającą obecnie miejsce w Ukrainie, skąd pochodzi właśnie sdy, czyli jeden z nowych graczy. Niestety na ten moment nie da się przewidzieć, kiedy sytuacja za naszą wschodnią granicą w ogóle się ustabilizuje. – Z wiadomych przyczyn w Ukrainie nasz zawodnik, sdy, nie jest w stanie brać udziału w meczach i treningach drużynowych. Z tego względu jesteśmy zmuszeni wziąć piątego gracza, który zastąpi Viktora w najbliższych dniach – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych MICHU.

A tymczasem kolejna tura eliminacji do Majora już za moment. Dziś wiemy już, że podczas nich podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego jako zmiennik wspomagać będzie Karol „rallen” Rodowicz. 27-latek pozostaje bezrobotny od momentu, gdy w połowie stycznia zakończył swój krótki pobyt w Anonymo Esports, ale nie oznacza to, że przez ten czas był bezczynny. Wszak w minionych tygodniach Polak miał już okazję występować pod banderą Teamu Finest oraz Wisły All iN! Games Kraków. Teraz zaś pomoże swoim rodakom, czyli wspomnianym już MICHOWI i kubenowi, u których boku zagra także w nadchodzących spotkaniach w ramach rozgrywek ESEA.

W tej sytuacji skład MAD Lions prezentuje się następująco:

Thomas „TMB” Bundsbæk
Justinas „jL” Lekavicius
Johannes „b0RUP” Borup
Michał „MICHU” Müller
Karol „rallen” Rodowicz (zmiennik)
Jakub „kuben” Gurczyński (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade, Team Vitality, LEC 2022 Wiosna

Stary, dobry Selfmade. Piątka siódmego tygodnia LEC

Alphari kluczem do play-offów? Barney "Alphari" Morris po raz kolejny pokazał, jak wszechstronnym jest graczem. Świetnie wpasowuje się w filozofię gr...