STS
Nessa GODSENT
fot. instagram.com/vanessaahlstrom

GODSENT wraca na scenę VALORANTA. I ponownie z kobiecym składem

GODSENT pierwszą próbę podbicia sceny VALORANTA podjęło jeszcze w 2020 roku. Wówczas szwedzka organizacja jako jedna z pierwszych zdecydowała się zaangażować w pełni kobiecy skład, ale ten przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Potem nastąpiła przerwa, ale teraz dobiegła ona końca!

GODSENT znowu sięga po panie

Oto bowiem do życia powołany został zespół GODSENT IRIS, który również składa się wyłącznie z pań. Co ciekawe, jedną z jego członkiń jest Vanessa „Nessa” Ahlström, która między sierpniem a grudniem ubiegłego roku miała już okazję przywdziewać barwy organizacji, aczkolwiek na scenie CS:GO. Jednak od dłuższego czasu 23-letnią Szwedkę mogliśmy oglądać już w VALORANCIE i teraz będzie ona mogła poświęcić mu się w pełni. – Po tym, jak przez długi czas czułam się w CS:GO nieszczęśliwa, czułam, że potrzebuję nowego wyzwania. A co może być większym wyzwaniem niż nowa gra? Jestem niezwykle podekscytowana, że wreszcie mogę się podzielić informacjami o moim zespole – przyznała Ahlström.

Niemniej Nessa nie jest jedyną zawodniczką, która w przeszłości rywalizowała już w Counter-Strike’u, bo podobne doświadczenia mają też trzy jej koleżanki. Ba, Ivelina „HellRose” Danova wraz ze wspomnianą Ahlström i Julią „bullet girl” Kurzyńską przez jakiś czas występowały wspólnie w Demise i Crowns Esports Clubie. Spore doświadczenie posiada również Nikolett „niciplesss” Keszeli, która pod banderą WeRunThisPlace sięgała po triumf w Intel Challenge Katowice 2016, a potem grała też w Teamie Secret i Teamie expert. Z kolei Angela „Angelka” Nikolovska jeszcze w 2016 roku miała okazję wspomagać jako zmienniczka LGB eSports. Cały ten kwartet wraz z Mariną „hindberjum” Troitskayą już od stycznia rywalizował wspólnie jako IRIS, docierając m.in. do półfinału lutowego Huntress Trials.

Skład GODSENT IRIS prezentuje się następująco:

Vanessa „Nessa” Ahlström
Angela „Angelka” Nikolovska
Ivelina „HellRose” Danova
Nikolett „niciplesss” Keszeli
Marina „hindberjum” Troitskaya
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Czypsy Ultraliga Iron Wolves

Iron Wolves wiceliderem Ultraligi! Goskilla wraca na tarczy

Goskilla 0:1 Iron Wolves VeyLot Graves Kakan Gnar Sh4dowUs Gwen Souli Hecarim Silas Sylas Sau...