STS
fot. Riot Games

Aktualizacja 12.6 już wkrótce w LoL-u. Zmiany Rengara oraz nerfy kradzieży życia

Najnowsza aktualizacja do League of Legends jest tuż przed nami. Wszystko wskazuje na to, że na serwerach live pojawi się już 30 marca. Natomiast już teraz znamy szczegóły planowanych w tym patchu zmian. Tym razem nie będą one dotyczyły jedynie bohaterów, gdyż na celowniku Riot Games znalazły się m.in. przedmioty zapewniające kradzież życia.

Bohaterowie

Aktualizacja 12.6 osłabi dwóch herosów, którzy aktualnie należą do najpopularniejszych wyborów w grze. Będą nimi Hecarim oraz Tryndamere. U pierwszego z nich zmniejszone zostaną podstawowe obrażenia Szału (Q) oraz Niszczycielskiej Szarży (E). Król Barbarzyńców ucierpi natomiast na czasie odnowienia umiejętności. Trafienia krytyczne będą teraz skracały cooldown Wirującego Cięcia (E) jedynie o 0,75 sekundy (1,5 sekundy w przypadku ataku bohatera). Tryndamere będzie mógł też rzadziej wchodzić w stan nieśmiertelności, gdyż jego umiejętność ostateczna otrzyma dłuższy czas odnowienia. Z drugiej strony planowane są niewielkie wzmocnienia dla Azira, Dariusa, Jaxa oraz Nidalee. Będą one głównie dotyczyć podwyższenie bazowych statystyk postaci lub ich umiejętności. Po raz kolejny konkretnej przeróbki mechanik doczeka się Rengar. Zmiany dotyczyć będą głównie jego umiejętności pasywnej, ale nie tylko.

Wzmocnienia Modyfikacje Osłabienia
Azir Rengar Hecarim
Darius Tryndamere
Jax
Nidalee

Runy

W związku z osłabieniem w tym patchu samoleczenia, część run gwarantujących tę statystykę również ulegnie zmianom. Nieznaczne modyfikacje w przelicznikach od AD i AP otrzymają Zwinne Nogi. Po raz kolejny planowane są nerfy Legendy: Rodowodu. Tym razem, po uzyskaniu maksymalnej liczby ładunków, będzie ona dawała jedynie 6% kradzieży życia, zamiast 9%. Z gry zostanie usunięty Krwiożerczy Łowca i zastąpiony będzie całkiem nową runą drzewka dominacji, Łowcą Skarbów. Da ona graczowi dodatkowe złoto za każdy unikalne zabójstwo lub asystę.

Wzmocnienia Nowości Osłabienia
Łowca Skarbów Ravenous_Hunter_rune Krwiożerczy Łowca
Zwinne Nogi

Przedmioty

W przypadku przedmiotów kradzież życia również została osłabiona. Leczenie w Ostrzu Zniszczonego Króla, Wampirycznym Kosturze, Nieśmiertelnym Łuklerzu oraz Krwiochronie (Nieśmiertelnym Łuklerzu ulepszonym przez Ornna) będzie słabsze o dwa punkty procentowe. Zmiana ta na celu ma usprawnienie balansu związanego z możliwościami samoleczenia bohaterów.

Wzmocnienia Modyfikacje Osłabienia
Nieśmiertelny Łuklerz
Krwiochron
Ostrze Zniszczonego Króla
Wampiryczny Kostur

Pełną listę zmian, którą wprowadzi aktualizacja 12.6 można znaleźć poniżej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GODSENT bez szans. Totalne Gituwy znowu górą w ESL Impact League

Totalne Gituwy 2 : 0 GODSENT Nuke 16:7 Ancient 16:8  Inferno  W lepszym stylu spotkanie na Nuke'u rozpoczęło GODSENT. Grając...