STS
damie GoalPoacher 1J Esports ePremier League
fot. twitter.com/1JEsports

damie triumfatorem ePremier League!

Wczoraj dobiegł końca kolejny sezon zmagań w ramach ePremier League. Ostatecznie po triumf sięgnął duet reprezentujący barwy Norwich City, którego częścią był polski zawodnik, Damian „damie” Augustyniak.

Polak mistrzem Anglii

Byłemu reprezentantowi AS Romy Fnatic partnerował przedstawiciel brytyjskiej sceny, Jack „GoalPoacher_” Wignall. Polak i Brytyjczyk nie byli bynajmniej faworytami rozgrywek FIFA 22, ale mimo to spisali się fantastycznie – wystarczy wspomnieć, że ani razu nie doznali goryczy porażki! Co więcej, spośród siedmiu rozegranych przez siebie spotkań wygrali aż sześć. Punkty urwała im jedynie Aston Villa, gdyż jeszcze w fazie grupowej ekipa z Birmingham zdołała zremisować 3:3.

Poza tym wyższość damie i jego kompana musiały uznawać kolejno Tottenham Hotspur, Newcastle United, Watford, Chelsea, Leeds United oraz Brentford. Ta ostatnia drużyna uległa Norwich w wielkim finale sezonu, który miał zatrważająco jednostronny przebieg, gdyż zakończył się on triumfem zespołu naszego rodaka w stosunku aż 5:1! Tym samym to właśnie damie i GoalPoacher_ sięgnęli po mistrzostwo Anglii, zdobywając jednocześnie czek o wartości 30 tysięcy funtów szterlingów.

Końcowa klasyfikacja ePremier League:

1. Norwich City (damie | GoalPoacher_) 30 000 £
2. Brentford 15 000 £
3-4. Crystal Palace, Leeds United 7 500 £
5-8. Aston Villa, Chelsea, Everton, Liverpool 5 000 £
9-12. Brighton & Hove Albion, Leicester City, Southampton, Tottenham Hotspur 2 500 £
13-16. Arsenal, Burnley, Newcastle United, Wolverhampton Wanderers 2 500 £
17-20. Manchester City, Manchester United, Watford, West Ham United
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
sinmivak ago rogue

Sinmivak nurkuje oraz atak z ukrycia. Najlepsze zagrania 2. rundy play-offów Ultraligi

5. Rabble kradnie smoka Czasami utrata ważnego celu w League of Legends boli. Szczególnie, kiedy dzieje się to w taki sposób, jak w trzecim meczu...