Karmine Corp
1:0 Zero Tenacity
Cabochard
Gnar
mumus100
Camille
113
Xin Zhao
Ryuzaki
Trundle
SAKEN
Viktor
Sebekx
Ryze
Rekkles
Zeri
Vzz
Lucian
Hantera
Leona
Wojtuś
Nami

Na pierwszym poziomie francuska drużyna postanowiła wejść do dżungli Zero Tenacity. Jednak dzięki świetnemu ustawieniu Sebastian "Sebekx" Smejkal dostrzegł przeciwników i wraz z kolegami przygotował kontratak. Z walki wszyscy gracze wyszli żywo, lecz Martin "Rekkles" Larrson zmuszony był do użycia czarów przywoływacza. Chwilę później Dušan "Ryuzaki" Petković zabił pierwszego smoka, a także odpowiedział na ganka na górnej alei. W okolicy dziesiątej minuty doszło do pierwszej większej walki w formacie czterech na czterech, jednak podobnie jak na starcie gry, żaden z zawodników nie upadł. Po stronie KCorp największe problemy drużynie z Ultraligi sprawiał Lucas "Cabochard" Simon-Meslet, który sukcesywnie niszczył wieżę, zgarniając spore ilości złota.

Po dwudziestej minucie doszło do kilku potyczek, w których górą wyszli jednak gracze Karmine Corp. Mimo to gra nadal utrzymywała się w raczej w powolnym i kontrolowanym tempie, pomimo przewagi Rekklesa i spółki. Z10 udało się kilkukrotnie wyłapać przeciwników, ale na nic się to zdało. Po trzydziestej minucie gra dla drużyny Sebekxa zaczęła się sypać. Zaczęło się od beznadziejnej pozycji w górnej dżungli, dzięki której KC było w stanie zdominować walkę, a następnie bez większych problemów przejąć Nashora.

Następnie Zero Tenacity postanowiło zawalczyć o smoka. Ten był kluczowy, bo jego utrata oznaczałaby Duszę Smoka Górskiego dla oponentów. Niestety i tym razem podopieczni serbskiej organizacji nie byli w stanie stanąć na wysokości zadania. Potyczka zakończyła się fiaskiem. Drużyna Rekklesa nie dość, że dobiła potwora, to ruszyła też po Nexusa, którego nikt nie mógł obronić. Z10 poległo, ale będzie miało dziś jeszcze szansę zawalczyć w następnych spotkaniach.

W następnym meczu kolejny reprezentant Ultraligi, Iron Wolves, zawalczy z Vitality.Bee. We francuskiej formacji na pozycji wspierającego gra nasz rodak, Jakub "Jactroll" Skurzyński. Ten mecz jak i inne można śledzić z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji dotyczących tej edycji European Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej: