Vitality.Bee kontra EGN Esports

Spotkanie francuskiej organizacji z portugalską wydaje się być formalnością, szczególnie gdy pod uwagę bierzemy kaliber zawodników w obu formacjach. Akademia Vitality ma aż czterech zawodników, którzy w przeszłości grali w LEC. Każdy z tych graczy jest niebywale doświadczony i pewny swojego zwycięstwa. Do tej pory wystąpili cztery razy w play-inach tego turnieju i ani razu nie przeszli do głównej fazy. Wydaje się, że to już pora zdobyć w końcu miejsce w głównym turnieju. EGN z kolei przebojem wdarło się do finału play-inów pokonując Zero Tenacity. Dla portugalskiego regionu to zdecydowanie największe osiągnięcie ostatnich lat, jednak Vitality wydaje się być najlepszą drużyną w tej fazie turnieju. Ten przeciwnik może być barierą nie do przebicia.

Bifrost zmierzy się z Barça eSports

To zdecydowanie najbardziej wyczekiwane spotkanie fanów lig regionalnych z wszystkich czterech odbywających się czwartkowego wieczoru. Obydwie formacje reprezentują bardzo wyrównany poziom i wydaje się, że wynik dzisiejszego spotkania będzie zależny głównie od formy dnia. Patrząc jedynie na zawodników, Barcelona wydaje się mieć minimalną przewagę. Podopieczni znanego klubu piłkarskiego przeszli przez play-iny dosyć gładko, przegrywając jedną mapę na Entropiq. Natomiast Bifrost reprezentujące NLC musiało w grupie ustąpić UOL, jednak Adrian "Odi11" Kruk i spółka z pewnością zrobią wszystko, by awansować dalej.

Iron Wolves walczy o honor Ultraligi

Ten mecz zdecydowanie elektryzuje zarówno polskich, jak i francuskich fanów. Dla nas jest to kwestia honoru i chęć pomszczenia Zero Tenacity w grupie. Dla Francuzów z kolei przegrana będzie wstydem. Organizacja Kamela "Kameto" Kebira jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, patrząc szczególnie na prezencję obu ekip na tym turnieju. Litwińska formacja jest jednak w stanie stawić opór drużynie z Francji. W końcu ekipa Kacpra "Czypsego" Zaparuchy urwała grę Vitality.Bee, jednak czy to wystarczy? KCORP ma widoczne wady, choć to samo tyczy się Wilków. To spotkanie wygra ten, kto będzie w stanie pokarać rywala za jego błędy.

UOL Sexy Edition w potyczce z Entropiq

Unicorns of Love Sexy Edition zdecydowanie chcą wygrać to spotkanie, wręcz jest to dla nich kwestią honoru. W końcu swoją grupę Jednorożce przeszły bez jakichkolwiek problemów, wygrywając wszystkie spotkania. Do tego zmierzyli się tam z Bifrost, które też jest dosyć silną ekipą. Dla UOL porażka zwyczajnie nie wchodzi w grę. Natomiast czeska organizacja ze swoim super teamem zdecydowanie nie chciałaby zakończyć turnieju w tym miejscu. W końcu samo założenie tej organizacji to zdobycie wysokich lokat nawet w głównej fazie turnieju. Przegrana tutaj zdecydowanie byłaby poniżej oczekiwań. Jednak na papierze ekipa Marcina "iBo" Lebudy wygląda zwyczajnie lepiej jako kolektyw. Entropiq pokazało się w grupie dualistycznie – grało jak równy z równym przeciwko Barcelonie, natomiast całkowicie ulegało znacznie słabszemu na papierze WLGaming Esports.

Harmonogram wszystkich dzisiejszych meczów EU Masters:

7 kwietnia
17:00 Vitality.Bee Team Vitality vs EGN Esports BO3
17:00 Barça eSports vs Bifrost BO3
20:00 Karmine Corp vs Iron Wolves BO3
20:00 UoL Sexy Edition vs Entropiq BO3

Wybrane spotkania będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się około godziny 17:00. Po więcej informacji dotyczących tej edycji European Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej: