Po stronie Internaziomali nie ma większych zaskoczeń. Jedyną zmianą, jaka tutaj zaszła jest dołączenie samego Mateusza "Żabsona" Zawistowskiego, właściciela organizacji, którego najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać na pozycji wspierającego. W drużynie pojawią się także Jakub "Kubon" Turewicz, Artur "Rybson" Gębicz, Remigiusz "Overpow" Pusch oraz Damian "defles" Filipow. Czy tym razem pójdzie im lepiej niż w drugiej dywizji Ultraligi? O tym przekonamy się wkrótce.

Zemsta Arquela

Natomiast u boku wiosennego mistrza Europy, Marcina "Jankosa" Jankowskiego, zawalczą Krzysztof "Arquel" Sauć, Paweł "Czekolad" Szczepanik, Kacper "Blonsky" Błoński oraz Paweł "delord" Szabla. Dla toplanera zespołu będzie to pierwsza okazja, aby zmierzyć się z ekipą, w której niegdyś sam występował.

Wydarzenie rozpocznie się w środę o godzinie 17:30. Mecz odbędzie się w formacie Best of 5. Transmisje będzie można śledzić na kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Dodatkowo spotkanie z perspektywy graczy będzie można oglądać także na ich własnych kanałach. Szczegóły związane z wydarzeniem można znaleźć pod tym adresem.