Dwa mecze i dwa bilety na Majora

Zaledwie jednego zwycięstwa potrzebują Renegades oraz IHC Esports. Faworytami będą oczywiście gracze z Antypodów, ale mongolskiej piątki bynajmniej nie można lekceważyć. Wszak to ona wczoraj sprawiła niespodziankę, ogrywając TYLOO, a teraz będzie miała aż dwie szanse, by stać się pierwszą drużyną z Mongolii, która pojawi się na Majorze. Tym bardziej że to na Renegatach ciążyć będzie cała presja, gdyż dla nich awans na mistrzostwa świata w CS:GO wydaje się swego rodzaju obowiązkiem.


Odwiedź naszą relację i dowiedz się więcej o azjatyckim Regional Major Rankings


Aczkolwiek podobnie można odnieść się do kwestii TYLOO. Ekipa z Chin niedawno znacząco się wzmocniła, ponownie zapewniając sobie usługi Hansela "BnTeTa" Ferdinanda, który ma za sobą dwa lata prób podboju Ameryki Północnej. To jednak nie wystarczyło, by podczas inauguracyjnej serii starć ograć IHC. Czy będzie zatem wystarczające dziś? Tak naprawdę trudno powiedzieć, a wczorajsza wygrana nad LookingForOrg bynajmniej nie dała nam na to pytanie odpowiedzi.

Sobotni harmonogram azjatyckiego RMR:

16 kwietnia

Finał drabinki wygranych

11:00 IHC Esports vs Renegades BO3

Finał drabinki przegranych

14:45 TYLOO vs IHC/Renegades BO3

Wybrane spotkania wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale ESPORT NOW na Twitchu. Po więcej informacji na temat azjatyckiego Regional Major Rankings 2022 zapraszamy do naszej relacji.