mantuu i spółka zaczną od starcia z Myszami

Ekipa naszego rodaka nigdy jeszcze nie miała okazji, by wystąpić na mistrzostwach świata w CS:GO. Tym bardziej więc zależeć jej będzie na udanym rozpoczęciu gry o bilet do Antwerpii. Czy ma na to szanse? Tak naprawdę trudno jednoznacznie ocenić, bo pierwszą przeszkodą na drodze OG będzie chimeryczne MOUZ. Zresztą nawet eksperci rodzimego bukmachera, firmy STS, mieli problem ze wskazaniem faworyta tej potyczki. W efekcie zarówno w przypadku mantuu i spółki, jak i popularnych Myszy kurs na ich zwycięstwo wynosi 1,85. Niemniej można założyć, że ozdobą tego pojedynku będą snajperskie starcia pomiędzy Wilczewskim a Ádámem "torzsim" Torzsásem. Co ambitniejsi mogą więc obstawić, że to Polak zaprezentuje się lepiej i zgarnie więcej fragów. Jeżeli tak się stanie, to pomnożymy nasz wkład o 1,98, podczas gdy mnożnik w przypadku lepszego występu Węgra wyniesie 1,72.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


Mistrzowie świata i zwycięzcy Pro Ligi w grze

Ale nie samym OG człowiek żyje, bo przecież przed nami naprawdę ogrom esportowych emocji. Wszak w akcji zobaczymy m.in. nadal panujących mistrzów świata z Natus Vincere, którzy mierzyć się będą z Teamem QUAZAR. Ta ostatnia formacja zajmuje obecnie 149. miejsce w rankingu HLTV, nic więc dziwnego, że za każde 100 zł postawione na jej zwycięstwo z NAVI otrzymać możemy aż 1385 zł! Z ogromną uwagą śledzić będziemy też poczynania mistrzów 15. sezonu ESL Pro League z FaZe Clanu, którzy w pierwszej rundzie podejmą Eternal Fire. I w tym wypadku faworyt jest łatwy do wskazania, wobec czego kurs na to, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka, wynosi aż 8,61. W międzyczasie na serwerze pojawi się też Dignitas, podejmując przy okazji Team Vitality. Będzie to pierwsza od ponad dwóch lat okazja, by zobaczyć na lanie takie legendy, jak Adam "friberg" Friberg czy też Patrik "f0rest" Lindberg.

Niedzielny harmonogram grupy A europejskiego RMR:

17 kwietnia
11:00 Natus Vincere vs Team QUAZAR BO1
11:00 Outsider vs Team Unique BO1
12:15 FaZe Clan vs Eternal Fire BO1
12:15 Heroic vs forZe BO1
13:30 Team Vitality vs Dignitas BO1
13:30 GamerLegion vs Fnatic BO1
14:45 MOUZ vs OG BO1
14:45 BIG vs SAW BO1
16:00 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1
17:15 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1
18:30 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1
19:45 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat grupy A europejskiego Regional Major Rankins 2022 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany