STS
Fade VALORANT
fot. Riot Games

Nadchodzi Fade. Pula agentów VALORANTA znowu się powiększy

Po raz ostatni pula agentów VALORANTA poszerzona została jeszcze w styczniu. Wtedy to Riot Games zaprezentowało nam Neon, czyli bohaterkę z Filipin będącą przedstawicielką klasy „szturmowiec”.

Kolejna agentka już za rogiem

A wspominamy o tym nie bez powodu, bo chociaż minęły nieco ponad trzy miesiące, to twórcy gry ponownie przychodzą do nas, by zapowiedzieć powiększenie puli postaci! Tym razem w nasze ręce oddana zostanie Fade, o której… nie wiemy praktycznie nic, chociaż Riot opublikował już stosowną grafikę. Dzięki niej wiemy przynajmniej, jak będzie wyglądać dziewiętnasta agentka VALORANTA. – Fade to ostatnia osoba, którą chcielibyście spotkać po ciemku. Będziecie jednak chcieli zobaczyć, dokąd prowadzi ta ścieżka – możemy wyczytać na oficjalnej stronie gry.

Prezentacja podczas wielkiego finału

Na więcej informacji przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka dni. Oficjalna prezentacja Fade, podczas której obejrzymy m.in. fragment rozgrywki nową postacią oraz usłyszymy wywiad z producentami gry, nastąpi 24 kwietnia. A to wszystko podczas wielkiego finału VALORANT Masters Reykjavík 2022, w którym walka toczyć się będzie nie tylko o 200 tysięcy dolarów, ale również o 750 punktów cyklu VALORANT Champions Tour. W grze o owe nagrody nadal liczą się LOUD, OpTic Gaming, Paper Rex i ZETA DIVISION.

Finałowe starcie VALORANT Masters Reykjavík 2022 wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można wraz z polskim komentarzem na kanale Polsat Games na Twitchu. Po więcej informacji na temat imprezy zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kai'Sa

Kai'Sa, Jinx i dwadzieścia innych postaci na liście zmian w patchu 12.8 *

21 postaci do zmian Wygląda na to, że patch 12.8 będzie skoncentrowany wyłącznie na balansie czempionów. Na chwilę obecną nie pojawiły się żadne info...