Anonimowi podejmą czwartą drużynę świata

Szczególnie postawa Anonymo Esports będzie tym, co przyciągnie naszą uwagę. Anonimowi bowiem tuż przed startem sezonu 2022 przeszli kolejną kadrową rewolucję i już sam fakt ich awansu na zawody RMR był sporym zaskoczeniem. Teraz podopieczni Adriana "imd" Piepera spróbują zaskoczyć po raz kolejny, ale z pewnością nie będzie to łatwe. Tym bardziej że pierwszą przeszkodą na ich drodze będzie czwarta drużyna świata, G2 Esports. Faworyt jest w tym wypadku oczywisty i potwierdzają to również eksperci rodzimego bukmachera, firmy STS. Kurs na zwycięstwo naszych rodaków wynosi bowiem aż 7,90, podczas gdy w przypadku triumfu Samurajów pomnożymy nasz wkład już tylko o 1,08. Nic więc dziwnego, że niezbyt wysoko oceniane są także szanse Polaków na to, by awansować do czołowej ósemki turniejów i dostać się na Majora. Za każde postawione na takie wydarzenie 100 zł zyskać możemy 600 zł. Gorzej pod tym względem wypadają jedynie Sangal Esports oraz ASG.


A skoro już mowa o szansach i okazjach – przy okazji trwającej imprezy STS przygotował promocję "Obstaw i odbierz 50 PLN". Wystarczy obstawić dowolny kupon przedmeczowy z co najmniej jednym wydarzeniem z europejskiego RMR B w ofercie PGL Major Antwerp. Stawka w tym wypadku może być dowolna, zaś kurs kuponu musi wynosić minimum 2,50. W ten sposób odbierzemy bonus wynoszący 50% postawionej stawki. Maksymalna wysokość bonusu to 50 zł, aczkolwiek liczy się tylko pierwszy postawiony kupon.

Więcej informacji na temat akcji znaleźć można po naciśnięciu na poniższy baner:


Polski duet z łatką faworyta

Wracając jednak do tego, co dziać się będzie na esportowej arenie – nie możemy też pominąć ENCE! Ekipa Pawła "dychy" Dychy i Olka "hadesa" Miśkiewicza w swoim pierwszym meczu w Bukareszcie mierzyć się będzie z reprezentantami Teamu Spirit i na papierze wydaje się, że może poważnie myśleć o korzystnym rozstrzygnięciu. Wygrana popularnych Ośmiornic wyceniona została wszak na 1,35, z kolei mnożnik wkładu w sytuacji zwycięstwa Rosjan wyniesie 3,21. Wiele w tej materii zależeć będzie z pewnością od postawy obu naszych rodaków, którą też możemy spróbować przewidzieć. Jeżeli np. dycha zdobędzie dziś więcej niż 18 fragów, a my się tego spodziewamy, to za każde 100 zł możemy zyskać 178 zł. W przypadku hadesa sytuacja wygląda podobnie. Kurs na to, że rodzimy snajper opuści serwer z co najmniej 19 eliminacjami, wynosi 1,80. Gdyby oba scenariusze się sprawdziły, to ENCE z pewnością może być spokojne o udaną inaugurację zawodów RMR.

Czwartkowy harmonogram grupy B europejskiego RMR:

21 kwietnia
11:00 G2 Esports vs Anonymo Esports BO1
11:00 Entropiq vs Bad News Eagles BO1
12:15 Ninjas in Pyjamas vs Endpoint CeX BO1
12:15 HEET vs SINNERS Esports BO1
13:30 Players vs Sangal Esports BO1
13:30 Astralis vs ASG BO1
14:45 Copenhagen Flames vs Sprout BO1
14:45 Team Spirit vs ENCE BO1
16:00 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1
17:15 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1
18:30 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1
19:45 mecze drużyn z bilansem 1:0/drużyn z bilansem 0:1 BO1

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat grupy B europejskiego Regional Major Rankings 2022 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany