STS
fot. Riot Games/Lance Skundrich

Ethan ponownie w barwach NRG! Wcześniej CS:GO, teraz VALORANT

Kilka dni temu 100 Thieves zaprezentowali swój skład VALORANTA na nadchodzące miesiące. W tym niespodziewanie nie znalazło się miejsce dla Ethana „Ethana” Arnolda, co wydawało się zapowiedzią rychłego odejścia. I faktycznie Amerykanin opuścił zespół, notując przy okazji wielki powrót.

Powrót na stare śmieci

22-latek oficjalnie zasilił bowiem szeregi NRG. Co ciekawe, Arnold był związany z tą organizacją już między styczniem 2018 a wrześniem 2019. Wówczas jednak reprezentował prowadzoną przez nią dywizję Counter-Strike’a, wraz z którą wystąpił nawet na dwóch Majorach. Co więcej, on i jego ówcześni koledzy dotarli nawet do czołowej czwórki mistrzostw świata w Berlinie, co było ich największym sukcesem. Potem drogi Ethana i formacji rozeszły się, bo jego skład został wykupiony przez Evil Geniuses, a sam amerykański zawodnik jeszcze przez kilkanaście kolejnych miesięcy rywalizował na scenie CS:GO. Niemniej na początku 2021 roku porzucił on produkcję Valve, by spróbować swoich sił w VALORANCIE.

Tam jak dotąd Ethan przywdziewał barwy jedynie 100 Thieves, z którym dotarł do półfinału VALORANT Champions Tour Stage 3 Masters w Berlinie. Aczkolwiek kolejne miesiące nie były już tak udane dla popularnych Złodziei, czego efektem był brak awansu na światowe finały VCT 2021 oraz finały pierwszego etapu VCT 2022. Co ciekawe, z podobnymi problemami mierzyło się także NRG, wobec czego pozyskano właśnie Arnolda. – Czuję ekscytację tym, że mogę tu znowu być. Wierzę w ten skład i nie mogę się już doczekać wspólnej pracy – zapewnił 22-letni strzelec. W podstawowej piątce zajmie on miejsce Bradleya „ANDROIDA” Fodora, który najbliższy czas spędzi na ławce rezerwowych.

Skład NRG prezentuje się następująco:

Sam „s0m” Oh
Daniel „eeiu” Vucenovic
Ian „tex” Botsch
James „hazed” Cobb
Ethan „Ethan” Arnold
Josh „JoshRT” Lee (trener)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejni Polacy w walce o play-offy EU Masters – czas rozstrzygnięć w grupie B

Drużyny Eścika i Devilpiotra w walce o play-offy EU Masters Pierwszym z nich jest Tomasz "Eścik" Skwarczyński reprezentujący barwy GamerLegion. Zespó...