Polski mecz o bilet na Majora

Obie wspomniane we wstępie ekipy zmierzą się ze sobą w bezpośrednim meczu w ramach 4. rundy fazy grupowej RMR. Faworytem będzie oczywiście zespół Pawła "dychy" Dychy i Olka "hadesa" Miśkiewicza, który może pochwalić się tytułem szóstej ekipy świata. Dla porównania Anonymo zajmuje w rankingu HLTV dopiero 69. pozycję, mowa tutaj więc o prawdziwej przepaści. Niemniej podopieczni Adriana "imd" Piepera w Bukareszcie udowodnili już, że rola underdoga ewidentnie im sprzyja – dowodem na to niech będą zwycięstwa z innymi wyżej notowanymi oponentami, czyli G2 Esports oraz Entropiq. Tak więc Anonimowi nie będą bynajmniej bez szans, pytanie tylko, czy poradzą sobie z tak ogromną presją, gdy na szali będzie historyczny awans na mistrzostwa świata w CS:GO?


Odwiedź naszą relację i dowiedz się więcej o europejskim Regional Major Rankings


Spotkania o dużą stawkę

O krok od dostania się na PGL Majora są też Skandynawowie z Ninjas in Pyjamas. Ci zresztą swój cel mogli osiągnąć już wczoraj, ale wtedy niespodziewanie ulegli Copenhagen Flames. Kolejną szansą będzie dla nich pojedynek z Czechami z SINNERS Esports. A na koniec dnia prawdziwy hit, czyli mecz Astralis z G2 Esports. Trudno wyobrazić sobie mistrzostwa świata bez jednej z tych drużyn, ale finalnie któraś z nich do ostatnich chwil będzie musiała drżeć o swoją przyszłość. A skoro już o tym mowa – w międzyczasie rozegrane zostaną też potyczki o życie. Nóż na gardle mają m.in. Entropiq i Team Spirit, czyli uczestnicy poprzedniego Majora, którzy mierzyć się będą odpowiednio z HEET i Endpoint CeX. Ponadto czeka nas również bój pomiędzy Bad News Eagles a ASG.

Sobotni harmonogram grupy B europejskiego RMR:

23 kwietnia

Drużyny z bilansem 2:1

11:00 Anonymo Esports vs ENCE BO3

Drużyny z bilansem 1:2

11:00 Entropiq vs HEET BO3

Drużyny z bilansem 2:1

14:45 Ninjas in Pyjamas vs SINNERS Esports BO3

Drużyny z bilansem 1:2

14:45 Bad News Eagles vs ASG BO3

Drużyny z bilansem 2:1

18:30 Astralis vs G2 Esports BO3

Drużyny z bilansem 1:2

18:30 Team Spirit vs Endpoint CeX BO3

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat grupy B europejskiego Regional Major Rankings 2022 zapraszamy do naszej relacji, którą znaleźć można pod tym adresem.