Wszystko albo nic

W meczu tym podopieczni Adriana "imd" Piepera mierzyć się będą z Teamem Spirit, który obecny był podczas poprzedniego Majora i bez wątpienia liczył na to, że ponownie uda mu się sięgnąć po awans. Niemniej już wczoraj zawodnicy z Europy Wschodniej musieli walczyć o życie i na swoje szczęście osiągnęli cel, wyrzucając za burtę Endpoint CeX. W tym samym czasie Anonymo mierzyło się z ENCE i, jak można się było spodziewać, nie miało większych szans. Ale to wszystko będzie dziś nieważne, zwłaszcza w momencie, gdy stawka będzie tak ogromna! Pytanie, czy Polacy poradzą sobie z ogromną presją, która bez wątpienia będzie na nich spoczywać. Wszak rodzima piątka będzie musiała udźwignąć marzenia całego polskiego podwórka CS:GO!


Odwiedź naszą relację i dowiedz się więcej o europejskim Regional Major Rankings


ENCE w akcji?

Na wpadkę nie może pozwolić sobie też Astralis. Tak naprawdę trudno wyobrazić sobie Majora bez Duńczyków, ale na dziś taki scenariusz nadal jest realny. O losie skandynawskiej ekipy przesądzi mecz z Francuzami z HEET, którzy wczoraj pozbawili marzeń o wyjeździe do Antwerpii Entropiq. A w międzyczasie o pierwszy w historii awans na mistrzostwa świata w CS:GO rywalizować będą SINNERS Esports oraz Bad News Eagles. Co ciekawe, niewykluczone, że dziś na serwerze zobaczymy też Pawła "dychę" Dychę i Olka "hadesa" Miśkiewicza. Wszak to ich ENCE lub też G2 Esports podejmie Ninjas in Pyjamas w spotkaniu o 3. miejsce, którego zwycięzca otrzyma na nadchodzących zawodach w Belgii status legendy.

Niedzielny harmonogram grupy B europejskiego RMR:

24 kwietnia

Drużyny z bilansem 2:2

09:00 Anonymo Esports vs Team Spirit BO3
09:00 SINNERS Esports vs Bad News Eagles BO3
11:00 Astralis vs HEET BO3

Mecz o 3. miejsce

11:00 Ninjas in Pyjamas vs ENCE/G2 BO3

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat grupy B europejskiego Regional Major Rankings 2022 zapraszamy do naszej relacji, którą znaleźć można pod tym adresem.