Czy AGO ROGUE jest faworytem?

Po pierwszym tygodniu rozgrywek polska formacja uplasowała się na drugim miejscu w grupie z bilansem 2-1. Pomimo porażki w spotkaniu inauguracyjnym, AGO ROGUE zdołało ponieść się z kolan i następnie zapewniło sobie dwa zwycięstwa. Lepszy okazał się być tylko skład Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego, który w tej części turnieju, póki co, wygrał wszystkie swoje mecze. Dziś Łotrzyki stoczą trzy pojedynki, od których zależeć będzie przyszłość zespołu na EU Masters. Szczególnie ważny będzie rewanż z Vitality.Bee. Jeśli Jakub "Sinmivak" Rucki i spółka chcą wyjść z grupy z pierwszego miejsca, kluczowe będzie zwycięstwo w tej potyczce.

Perspektywa pozostałych drużyn

Przed dzisiejszymi spotkaniami akademia Teamu Vitality z pewnością czuje się świetnie, gdyż drużyna ta jest najbliżej awansu. Tego samego nie mogą powiedzieć Eintracht Spandau oraz Crvena zvezda Esports. Niemieckiej formacji w zeszłym tygodniu udało się wygrać jedynie jedno spotkanie, a przedstawiciele Bałkanów są na szarym końcu z bilansem 0-3. Dla tych zespołów każde zwycięstwo będzie dzisiaj na wagę złota. Ich brak poskutkuje pożegnaniem z turniejem. Dla widzów Esports Balkan League forma Czerwonej Gwiazdy będzie dzisiaj wyjątkowo znacząca, bo drużyna ta jest aktualnie jedynym reprezentantem regionu.

Co w harmonogramie?

Dzisiejsze zmagania rozpoczną się od meczu AGO ROGUE z Eintrachtem Spandau o godzinie 17. Następnie poczynania reprezentantów Ultraligi będziemy mogli śledzić również o godzinie 20 i 22. Odbędą się wtedy spotkania kolejno z Crveną zvezdą Esports oraz Vitality.Bee. Fani Jactrolla i Pszczół powinni natomiast zasiąść przed ekranami jeszcze około godziny 18 i 19, bo właśnie wtedy francuska formacja rozegra swoje pozostałe pojedynki.

Harmonogram dzisiejszych meczów European Masters 2022:

24 kwietnia
17:00 AGO ROGUE AGO ROGUE vs Eintracht Spandau BO1
18:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda vs Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 Vitality.Bee Team Vitality vs Eintracht Spandau BO1
20:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda vs AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
21:00 Eintracht Spandau vs Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports BO1
22:00 Vitality.Bee Team Vitality vs AGO ROGUE AGO ROGUE BO1

Więcej informacji o tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, którą znajdziecie pod tym adresem.