ENCE zacznie z Duńczykami z Flames

Zespół Pawła "dychy" Dychy i Olka "hadesa" Miśkiewicza swoją przygodę z zawodami rozpocznie od potyczki z Copenhagen Flames. I bez wątpienia Ośmiornice nie trafiły tutaj na łatwego rywala, bo trzeba przypomnieć, że Duńczycy dopiero co w cuglach zapewnili sobie awans na nadchodzącego Majora w Antwerpii. Niemniej według ekspertów firmy STS, to nasi rodacy i ich koledzy uchodzić będą za faworytów tej potyczki. Wskazują na to kursy zaproponowane przez rodzimego bukmachera. Mnożnik naszego wkładu w przypadku sukcesu ENCE wyniesie 1,72, podczas gdy triumf Flames wyceniono na 2,12. Wiele w tej materii zależeć będzie od dyspozycji naszych rodaków. Który z nich wypadnie lepiej? Kurs na to, że będzie to dycha, wynosi 1,65. Jeżeli jednak postawimy 100 zł na to, że to hades zgarnie dziś więcej eliminacji i tak się stanie, to zgarniemy 208 zł.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


W akcji też m.in. Astralis i NIP

Ale nie samym ENCE człowiek żyje, bo na serwerze zamelduje się w sumie osiem europejskich formacji. Wśród nich znajdziemy m.in. Astralis, na którego drodze staną Movistar Riders. I to właśnie Duńczycy zdają się mieć więcej szans w tej esportowej rywalizacji. Kurs na ich wygraną to 1,41, z kolei sukces Hiszpanów wyceniono na 2,91. Intrygująco przedstawia się też rywalizacja Ninjas in Pyjamas z nadchodzącymi debiutantami mistrzostw świata, Bad News Eagles. Czy bałkańska formacja stawi opór utytułowanym Skandynawom? W wypadku jej triumfu kurs wynosi 3,77, co pokazuje, że będzie o to trudno. Ale też nie jest to niemożliwe. Najmniejsze szanse na zwycięstwo eksperci STS-u dają jednak gościom z Azji. Team NKT, bo o nim tu mowa, podejmować będzie Heroic, czwartą drużynę świata. A my za każde 100 zł postawione na jego wygraną w przypadku sprawienia niespodzianki możemy wyjąć aż 1225 zł!

Harmonogram europejskiego BLAST Premier Spring Showdown:

27 kwietnia
16:30 ENCE vs Copenhagen Flames BO3
19:30 Heroic vs Team NKT BO3
28 kwietnia
12:30 Astralis vs Movistar Riders BO3
19:30 Ninjas in Pyjamas vs Bad News Eagles BO3
29 kwietnia
16:30 półfinał BO3
30 kwietnia
16:30 półfinał BO3
1 maja
19:30 finał BO3

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale ESPORT NOW na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiego BLAST Premier Spring Showdown 2022 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany