STS
Anonymo Mentos
fot. Anonymo Esports

Anonymo zaprezentowało nowy skład VALORANTA

Po miesiącu przerwy Anonymo Mentos powraca na scenę VALORANTA. Rodzima organizacja zaprezentowała swój nowy skład – skład złożony z młodych zawodników, którzy jednak w większości od dłuższego czasu rywalizują w krajowych i międzynarodowych rozgrywkach.

WATAHA znalazła nowy dom

Wszystko dlatego, że pod skrzydła Anonimowych trafił zespół znany dotychczas jako WATAHA. Ten w niezmienionym kształcie występuje od pół roku i w tym okresie udało mu się osiągnąć już pewne sukcesy. Mowa tutaj m.in. o wicemistrzowie trzynastej odsłony Beloud Cup, ale przede wszystkim też o niedawnym występie w VALORANT East: United. Tam Robert „vilczek” Ptok i spółka finiszowali na najniższym stopniu podium, co dało im miejsce w turnieju barażowym o VALORANT Regional Leagues East: Surge. Ale na tym nie koniec, bo krótko po tym zespół spod znaku wilka pokonał Węgrów z Gamerland, dzięki czemu zagwarantował sobie awans do drugiego etapu regionalnych rozgrywek.

Do tych przystąpi on już pod banderą Anonymo. Co ciekawe, wraz z dzisiejszym ogłoszeniem do organizacji powrócił Michał „NOKOCU” Michałów. 22-latek był częścią pierwszego składu VALORANTA w historii Anonimowych, ale odszedł wraz z końcem roku, wcześniej spędzając miesiąc na ławce rezerwowych. Poza nim w drużynie znajdziemy również wspomnianego już vilczka, byłego zawodnika MAD DOG’S PACT, a także Kamila „Kamisseq” Leppera, który w przeszłości związany był z Ballistą Esports. Ostatnie dwa fotele zajęli zaś Szymon „nyczu” Kulik oraz Kamil „kvmilhvh” Szymanek – dla tego duetu będzie to pierwsza w karierze okazja, by reprezentować barwy jakiejkolwiek profesjonalnej formacji.

Skład Anonymo Mentos prezentuje się następująco:

Robert „vilczek” Ptok
Michał „NOKOCU” Michałów
Kamil „Kamisseq” Lepper
Szymon „nyczu” Kulik
Kamil „kvmilhvh” Szymanek
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TYLOO zatrudnia serbskiego trenera. "W planach mamy zostać w Europie tak długo, jak to możliwe"

TYLOO zamierza zostać w Europie Do tej po raz kolejny doszło na stanowisku szkoleniowca. Tym razem jednak formacja z Chin sięgnęła po opcję dość niet...