MOLSI w barwach OG

Dziś wiemy już jednak, że zespół, którego członkiem jest m.in. Michał "MOLSI" Łącki, do rywalizacji VCT przystąpi pod inną niż dotychczas nazwą. Jest to efekt współpracy, którą LDN nawiązało ze słynną organizacją OG. W jej wyniku drużyna znana będzie od teraz jako OG LDN UTD. Ale na tym nie koniec, bo ekipa została przy okazji wzmocniona personalnie. Fotel, który jeszcze w kwietniu zwolnił Aurimas "Dreamas" Zablockis, został zajęty przez byłego reprezentanta Alliance, Tautvydasa "hype'a" Paldaviciusa. Z kolei szkoleniowiec formacji, Tommaso „joYnt” Gavioli, będzie mógł od teraz liczyć na wsparcie asystenta. Tym został Tyler "Bambino" Jay.

Bardzo rzadko mamy okazję współpracować z inną firmą kierującą się własnymi wartościami, a wraz z LDN UTD udało nam się znaleźć idealne porozumienie. Zakochaliśmy się w ich skierowanych do społeczności inicjatywach oraz tym, co tworzą, dlatego też, gdy usiedliśmy wspólnie i zaczęliśmy rozmawiać, poczuliśmy się podekscytowani na myśl o wspólnej przygodzie. Uważamy, że budując i pielęgnując ten zespół, wykonali naprawdę dobrą robotę i mamy nadzieję, że w nowym sezonie będziemy mogli przyczynić się do jego sukcesu – przyznał w oficjalnym oświadczeniu Juan M.R. Luna, dyrektor generalny OG.

Organizacja pozostaje ze składem w VLR

Co ciekawe, mimo rozpoczęcia nowego etapu wraz z LDN, organizacja nie zamierza na razie wycofywać swojego dotychczasowego składu. Zamiast tego ekipa będzie mogła liczyć na wsparcie aż do końca bieżącego sezonu VALORANT Regional Leagues France: Revolution. Przypomnijmy, że w pierwszym etapie regionalnych rozgrywek podopieczni Juliena "daemoNa" Ducrosa finiszowali w czołowej czwórce, ulegając w półfinale późniejszym wicemistrzom z Teamu BDS. W etapie drugim wspomagać miał ich Kenny „kennyS” Schrub, który osiągnął już nawet porozumienie w kwestii wypożyczenia. Finalnie jednak na tę transakcję nie zezwolił Riot, więc OG korzystać będzie z pomocy Cisty "KONEQTA" Adela.

Skład OG LDN UTD prezentuje się następująco:

Lukas „feqew” Petrauskas
Ričardas „Boo” Lukaševičius
Tomas „Destrian” Linikas
Michał „MOLSI” Łącki
Tautvydas "hype" Paldavicius
Tommaso „joYnt” Gavioli (trener)