STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

TENSTAR zatrudnia polski skład VALORANTA

Niedawno TENSTAR straciło swój dotychczasowy skład VALORANTA, ten bowiem postanowił kontynuować swoją przygodę w barwach MAD Lions. Brytyjska organizacja nie poddała się jednak i zamiast tego zaangażowała nowy zespół – co więcej, jest to zespół z Polski!

Polska piątka z brytyjskiej organizacji

Mowa tutaj o zupełnie nowym zespole, w którym znaleźli się m.in. Piotr „YouBreak” Chodoła oraz Wojciech „Stix” Chamielec. Duet ten ostatnie pół roku reprezentował barwy AWARII, wraz z którą zdobył wicemistrzostwo pierwszego etapu VALORANT Regional Leagues East: Surge. Tytuł mistrzowski padł wówczas łupem Anonymo Mentos, którego członkiem był Jakub „maniek” Mańkowski, kolejny z nowych członków TENSTAR. Pozostałe dwa fotele zgarnęli natomiast były zawodnik Ungentium, Kacper „kacpi” Wolski, oraz Michał „Buld” Sokal – on akurat pozostawał bezrobotny od momentu lutowego rozstania z NOM eSports. Rolę trenera objął zaś Kamil „krytyq” Dudek, dla którego będą to pierwsze kroki w karierze szkoleniowej.

Cieszymy się, że możemy powitać w TENSTAR tak ekscytującą grupę graczy. Naprawdę wierzę w to, że ten skład posiada odpowiednie umiejętności i determinację, by dotrzeć na szczyt VLE i innych rozgrywek. Jako organizacja zawsze kierujemy się ideą promowania oraz kształtowania młodych i obiecujących talentów, a ci chłopy idealnie się w to wpisują. Nie mogę się już doczekać tego, kiedy zaczniemy – przyznał Kieran Robertson, tymczasowy dyrektor generalny organizacji. Już w środę jego nowi podopieczni z Polski rozpoczną zmagania w ramach drugiego etapu VLR East: Surge, a ich pierwszymi rywalami w fazie zasadniczej będą Czesi z Enterprise Esports.

W tej sytuacji skład TENSTAR prezentuje się następująco:

Piotr „YouBreak” Chodoła
Michał „Buld” Sokal
Kacper „kacpi” Wolski
Jakub „maniek” Mańkowski
Wojciech „Stix” Chamielec
Kamil „krytyq” Dudek (trener)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
playboistarki BeContender 3

playboistarki dołącza do CGN Esports

Polak u boku reprezentanta Francji i byłego trenera mouz Oto bowiem Lewandrowski został zaprezentowany jako nowy reprezentant CGN Esports. Zespół Pol...