Elazer opuszcza Gniazdo

W mediach społecznościowych najpierw formacja, a później także sam gracz pożegnali się ze sobą na koniec kilkuletniej współpracy. – Rozstaję się z x-komem AGO, to były niesamowite 4 lata i chcę podziękować całemu sztabowi trenerskiemu i kierownictwu za to, że przez cały ten czas bardzo o mnie dbali. Mam nadzieję, że nasze ścieżki kiedyś znów się przetną! – napisał 24-latek na Twitterze.

Zawodnik dołączył do organizacji w listopadzie 2018 roku. Wcześniej reprezentował barwy takich formacji jak Team QLASH, True eSport, Team Extreme Supremacy czy też AT Gaming. Jastrzębie były pierwszą polską ekipą, która postanowiła zakontraktować Ogonowskiego i dać mu zaplecze do dalszego rozwoju. W swojej karierze niejednokrotnie udowadniał, że należy do ścisłej czołówki najlepszych zawodników na świecie. Stało się tak m.in. podczas 2017 WCS w Walencji, gdzie zdobył złoty medal czy też podczas IEM Season XII, kiedy to dotarł do półfinału rozgrywek.

W ciągu tych czterech lat w x-komie AGO zawodnik grał na licznych turniejach międzynarodowych. Jeszcze w lutym tego roku mogliśmy kibicować mu w Katowicach podczas Intel Extreme Masters 2022. Tam niestety bardzo szybko pożegnał się z turniejem, ponieważ po porażkach z Nikitą „SKillousem” Gurevichowem i Kimem „her0” Joon-ho odpadł z dalszej rywalizacji.