Spirit się nie zatrzymuje

Polski Terran ponownie bardzo prędko wysunął się na prowadzenie w potyczce. Pierwsza potyczka z Maxem "Astreą" Angelem została błyskawicznie zakończona na korzyść naszego rodaka. W drugiej odsłonie meczu przedstawiciel KaiZi Gaming niestety poległ w boju po nieco dłuższej wymianie. O rezultacie pojedynku miała zatem rozstrzygnąć trzecia mapa. Podczas niej zawodnicy prowadzili wymianę ognia, a przewaga przechodziła z rąk do rąk. Na szczęście dla naszych kibiców Spirit wyczuł dobry moment na atak i tym samym przeszedł do kolejnej rundy, w której czeka na niego Huang "Nice" Shiang. Mecz zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Elazer wypada z wyścigu

Z kolei Elazer z nożem na gardle podjął bardzo doświadczonego Kima "her0" Joon-ho. W pierwszym z pojedynków Polak początkowo zdobył ważną przewagę, jednak ostatecznie i tak nie dał rady przekuć jej w zwycięstwo. Druga mapa już od początku nie wyglądała zbyt dobrze dla 24-letniego Jastrzębia. Porażka w serii była zatem nieunikniona i nie inaczej się też stało. Reprezentant AGO kończy więc zmagania na IEM Katowice.


Transmisja z turnieju StarCrafta II w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2022 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się, klikając poniższy baner: