STS
Nitro Ungentium BeContender1
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Nitro na hiszpańskiej scenie VALORANTA. Polak dołącza do składu INTRUX

Ostatnimi czasy wielu polskich graczy VALORANTA postanowiło kontynuować swoją karierę na scenie hiszpańskiej. I ten eksodus trwa, a kolejnym jego uczestnikiem okazał się Karol „Nitro” Przedpełski, którego nowy zespół właśnie dziś poznaliśmy.

Polak dołącza do hiszpańskiego składu

26-latek dołączył do organizacji znanej jako INTRUX Esports. Ta na scenie VALORANTA pojawiła się pod koniec marca, angażując wówczas czterech wolnych graczy. Ci nieco ponad miesiąc temu sięgnęli po wicemistrzostwo rozgrywanego w Granadzie Circuito Tormenta, aczkolwiek w Andaluzji jako zmiennik wspomagał ich Iván „Othax” Lázaro. Przyszła więc pora na to, by znaleźć w końcu stałą piątkę, tym bardziej że włodarze INTRUX z pewnością chcieliby, by ich podopieczni w większym stopniu zaznaczyli w końcu swoją obecność w grze Riot Games i spróbowali powalczyć o awans np. do VALORANT Regional Leagues Spain: Rising.

Pomóc w tym ma właśnie Nitro, który jeszcze w tamtym roku współtworzył jedną z najbardziej znanych drużyn w naszym kraju, czyli Chakalakę. To z nią trafił pod skrzydła Illuminar Gaming, by potem zająć drugie miejsce w PLE.GG: VALORANT Nations Circuit. Gdy jednak pod koniec roku drogi zawodników rozeszły się, Przedpełski związał się z Ungentium, gdzie spędził kolejne pięć miesięcy. Niemniej od początku marca pozostawał on bezrobotny i dopiero teraz powraca do regularnej gry. – Zasiejmy trochę zniszczenia, Nitrus. Ostatni element układanki, dzięki któremu kompletujemy nasz skład – przywitał Polaka jego nowy klubowy kolega, Roger „MARINOOZ” Guixa.

W tej sytuacji skład INTRUX Esports prezentuje się następująco:

Roger „MARINOOZ” Guixa
Dailos Daniel „DoubleD” Martín Ruiz
Carlos „RESKI” Díaz Gallego
Aitor „Nunu” Argüelles Álvarez
Karol „Nitro” Przedpełski
Santos „L0GIC” Martínez Lacal (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Stachulec Wiatr PFS

Stachulec wygrywa, dramat Ferrari. Chaotyczna końcówka o Grand Prix Emilli-Romanii w Polish F1 Series

Półmetek sezonu na PlayStation W kwalifikacjach swoje drugie w tym sezonie Pole Position zdobył Alan Banaszak, pokonując drugiego zawodnika o zaledwi...