STS
ShadoW Giants
fot. Giants

Kolejny transfer w szeregach Giants. ShadoW dołącza do składu VALORANTA

Chociaż kolejna część sezonu na scenie VALORANTA już ruszyła, to Giants bynajmniej nie zaprzestali jeszcze ruchów kadrowych. W efekcie pod skrzydła hiszpańskiej organizacji trafił nowy zawodnik, którego przyjście odciśnie swoje piętno również na taktycznej stronie gry.

Szwed w miejsce hiszpańskiego prowadzącego

Wszystko dlatego, że poza składem znalazł się dotychczasowy prowadzący Fabian „Quick” Pereira Gomez. – Wielkie dzięki dla Giants za wspólnie spędzony czas i dla kibiców za wsparcie. Życzę wam powodzenia! Jednocześnie nadal jestem zmotywowany, by rywalizować i dlatego będę szukał nowych możliwości, by wrócić silniejszym – przyznał Hiszpan, który z organizacją współpracował od stycznia. W związku z jego odejściem obowiązki IGL-a przejmie pozyskany kilka tygodni temu Vladyslav „Kiles” Shvets, aczkolwiek mistrz świata w obronie będzie mógł w tej materii liczyć na wsparcie swojego rodaka, Adolfo „Fit1nho” Gallegi.

W związku z odejściem Quicka powstał jednak wakat, który ostatecznie zapełnił Tobias „ShadoW” Flodström. Szwed w przeszłości związany był m.in. z FPX, a do niedawna reprezentował barwy Teamu Vitality. – W tym splicie będę grać w Giants. Jestem wdzięczny za szansę i możliwość gry z tak niesamowitymi zawodnikami. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by ten zespół był tak mocny, jak to tylko możliwe. Świetnie będzie móc ponownie pracować z moim kumplem, LATEKSEM – nie krył radości 26-latek. Teraz przed nim i jego nowymi kolegami pracowite tygodnie w VALORANT Regional Leagues Spain: Rising, bo Giants, chociaż znajduje się w górnej części tabeli, to dotychczas prezentowało się w kratkę.

W tej sytuacji skład Giants prezentuje się następująco:

Adolfo „Fit1nho” Gallego
Batuhan „russ” Malgaç
Adam „Jesse” Čtvrtníček
Vladyslav „Kiles” Shvets
Tobias „ShadoW” Flodström
Oliwer „LATEKS” Fahlander (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
F1KU x-kom AGO ESL Pro League Season 15

ESL Challenger League już bez Polaków. AGO podzieliło los Wisły

Throw na Nuke'u Los Jastrzębi przypieczętowało SAW, z którym podopieczni Mikołaja "miniroxa" Michałkowa mierzyli się już półtora tygodnia temu w pier...