Wyjście na szerokie wody w GameAgents

I znalazła, jednocześnie potwierdzając wcześniejsze doniesienia. Oto bowiem do składu Anonymo dołączył Alan "Flayy" Krupa, który w przeszłości związany był z Forsaken, a ostatnie pięć miesięcy spędził w barwach GameAgents. Z tą ostatnią formacją 16-latek rywalizował m.in. w ostatnim sezonie ESL Mistrzostw Polski, który GA zakończyło na miejscach 7-8. Ponadto Flayy i jego dotychczasowi koledzy finiszowali w czołowej czwórce NumberOne Season 2 oraz stanęli na najniższym stopniu podium Polish Pro League AMA PRO. Oglądać ich mogliśmy również w ESEA Advanced, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym, tam jednak nie udało im się włączyć do gry o awans do ESL Challenger League.

Z pewnością dołączając do tego składu, nie spodziewałem się, że moja kariera wystrzeli tak mocno do góry – przyznał Krupa w swoim oświadczeniu. – Tak naprawdę będąc snajperem z ligi Open/Intermediate w kilka miesięcy dzięki mojemu zespołowi mogłem notować swoje występy w lidze Advanced, jak i zajmować miejsce jako 7. drużyna w Polsce. Jest to coś nieprawdopodobnego patrząc na to, w jak krótkim odstępie czasu było nam dane wtedy współpracować. Były wzloty i upadki, były momenty gdzie "oblewaliśmy" nasze zwycięstwa, lecz były również momenty, gdzie po przegranych wiedzieliśmy, że jeszcze wiele pracy przed nami. Jeśli chodzi o mnie, wszystkie te chwile wspominam i będę wspominać z uśmiechem na twarzy – dodał.

Największe wyzwanie w karierze

Teraz jednak przed nastoletnim snajperem nowe wyzwanie, jakim będzie zastąpienie tudsoNa w Anonymo. Nie da się ukryć, że w nowym zespole Flayy mierzyć się będzie z presją, z którą nigdy jeszcze się nie zetknął. – Będę mógł godnie reprezentować barwy zespołu, jakim jest Anonymo Esports. Jest to z pewnością największe dotychczasowe wyzwanie w mojej karierze, w tym momencie nie ma miejsca na pomyłki, udowodnię wam, że faktycznie ciężką pracą można zdobywać szczyty. Gwarantuję wam, że jest to początek pięknej kariery, która będzie na językach wielu osób. My z chłopakami bierzemy się teraz do ciężkiej pracy i mam nadzieję, że już za niedługo będziecie mogli zobaczyć owoce naszych starań – zapewnił nowy nabytek ANO.

Skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

Paweł „innocent” Mocek
Patryk „Demho” Tomaszewski
Oskar "oskarish" Stenborowski
Arek "Vegi" Nawojski
Alan "Flayy" Krupa
Adrian „imd” Pieper – trener