AGO ROGUE
AGO ROGUE 1:0 devils.one
Sinmivak
Gangplank
PolskiKoz
Camille
Rabble
Lillia
Sh4dow us
Volibear
Nite
Lucian
Domoles
Galio
Lucker
Veigar
Lothen
Kai'Sa
promisq
Rakan
Robertoos
Nautilus

Diabły w fazie draftu skupiły się bardzo na opcjach umożliwiających inicjację. AGO ROGUE w tym samym czasie zapewniło sobie całkiem mocne linie. Zapowiadał się więc ciekawy mecz, pomimo faktu, że wszyscy tak naprawdę wskazywali na Akademię Łotrzyków, jako faworyta. Podopieczni Piotra "Inci" Leszczyńskiego świetnie zaskoczyli rywala już w pierwszej minucie, wyłapując Jochema "Rabble'a" van Graafeilanda. Pierwsza krew poleciała na konto leśnika ekipy z czerwonej strony. Sytuacja na alejkach nie wyglądała jednak kolorowo. Wymiany ognia wygrywali bowiem reprezentanci RGO.

Radosław "Sh4dowUS" Walkowiak nie tylko spalił Błysk przeciwnikowi ze środkowej alei, ale także zapewnił D1 premierowego smoka. W ósmej minucie jego gank prawie uśmiercił również i Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego. Nie było jednak czasu na żale, ponieważ po chwili polski dżungler odwiedził wraz ze wspierającym mida i wysłał wroga do fontanny. Bardzo ładna gra Diabłów we wczesnej fazie gry sprawiła, że można było uwierzyć w zaskoczenie w tym meczu.

AGO ROGUE tak łatwo się nie da

Te pomniejsze triumfy nie przełożyły się na posiadane złoto. AGO ROGUE wciąż miało taką samą sumę, co przeciwnicy. To zasługa m.in. świetnej farmy Ardiana "Nite'a" Spahiu, który przed upływem kwadransa miał 40 creepów więcej. W teamfightcie na środku mapy, którą zainicjowało devils.one, pierwsza eliminacja wpadła na konto Diabłów. Na miejscu był jednak Rabble i dość łatwo wziął dla siebie trzy zabójstwa. Jeszcze jedno dołożył Damian "Lucker" Konefał... i nagle RGO miało 5 tysięcy sztuk złota przewagi. Mistrzowie Ultraligi poczuli krew i sięgali po kolejne fragi.

W 26. minucie Diabły próbowały jeszcze ukraść przeciwnikom Barona Nashora, ale nie dało to zupełnie nic. Akademia Łotrzyków wzięła fioletowe wzmocnienie i kolejne eliminacje. AGO ROGUE nie pozostało już nic, tylko skończyć spotkanie i tak też się stało. Nexus ekipy czerwonej wybuchł w 29. minucie.

Już za moment na serwerze pojawią się gracze Teamu ESCA Gaming oraz Iron Wolves. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: