STS
eXampL Anorthosis Surge
VALORANT Regional League East: Surge

Czy Anorthosis zatrzyma Z10? Przed nami 5. kolejka VRL East: Surge

Już dzisiaj na nasze ekrany powraca VALORANT Regional League East: Surge. Jesteśmy w drugiej połowie fazy zasadniczej Stage 2 i powoli klaruje nam się sytuacja w tabeli. Jakie mecze czekają nas już dzisiaj w ramach naszego VRL-a?

Cypryjska formacja goni lidera Surge

Na start dzisiejszych rozgrywek w VRL: East Surge o godzinie 17:00 prowadzące w klasyfikacji Zero Tenacity zmierzy się z Anorthosis Famagustą. Kiedy ostatnim razem obie ekipy się spotkały, to Szymon „kenobi” Łabędzki i spółka poradzili sobie dość nieźle, chociaż nie było łatwo. Teraz stawka jest wysoka. Z10 pragnie pozostać samotnie na fotelu lidera, ponieważ czuje już oddech rywali na swoim karku. ANO z kolei jest właśnie ekipą, która goni pierwszą lokatę, ale nie będzie to takie proste.

Następnie TENSTAR podejmie NOM eSports. Piotr „YouBreak” Chodoła z kolegami mają za sobą momenty najlepszej formy w VRL East: Surge. Obecnie zmagają się ze sporym spadkiem, gdyż TEN przegrało trzy ostatnie mecze. W bezpośrednim starciu z izraelską organizacją ekipa ta jednak zdołała wygrać w dogrywce. Drużyna z Albertem „almo” Moscickim na pokładzie ma więc szansę zemścić się na przeciwnikach.

Czy Enterprise jest w stanie się podnieść?

Trzecie spotkanie rozegra się pomiędzy Entropiq oraz Anonymo Mentos. Co tu dużo mówić, czeska formacja nie ma już raczej szans na awans. EIQ było wskazywane przed startem rozgrywek jako jeden z faworytów, a tymczasem nie zdobyło ani jednego punktu! Inaczej trzymają się za to Anonimowi, którzy rozpoczęli VRL East: Surge bardzo słabo. Ostatnie mecze to jednak ciągły progres i obecnie mogą się pochwalić serią czterech zwycięstw. Faworyt tego meczu jest więc dość oczywisty.

Na koniec dnia przyjdzie nam obejrzeć starcie Enterprise Esports oraz Diamant Esports. W ostatniej kolejce EP dość sensacyjnie uległo Anonymo oraz Z10. Ekipa ta spadła więc z pozycji lidera i teraz znajduje się na drugim miejscu razem z Anorthosis. Kiedy Patrik „Minny” Hušek i spółka zmierzyli się ostatnio z Diamantem, wygrali w dość przekonującym stylu. Czy spadek formy będzie widoczny w bezpośrednim starciu ze słoweńską organizacją? Przekonamy się o godzinie 20:00.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w VRL East: Surge:

8 czerwca
17:00 Zero Tenacity vs Anorthosis Famagusta BO1
18:00 TENSTAR vs NOM eSports BO1
19:00 Entropiq vs Anonymo Mentos BO1
20:00 Enterprise Esports vs Diamant Esports BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na Twitchu oraz YouTube.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dominik "Domoles" Nowacki

Domoles: Chcemy prowadzić proaktywną grę, nie jak większość drużyn z UL, które czekają do 40. minuty