Co będzie wchodzić w skład Game Passa?

Mówiąc o zawartości, głównie chodzi tutaj o postacie z poszczególnych gier. Wraz z pojawieniem się karnetu każdy, kto zdecyduje się go zakupić, będzie miał dostęp do wszystkich bohaterów z League of Legends oraz mobilnego Wild Rifta. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku entuzjastów VALORANTA, gdyż ci będą mogli cieszyć się ze wszystkich agentów w swoim dobytku. Jeśli chodzi o wszystkich miłośników Teamfight Tactics to dla nich również coś przygotowano, bowiem ci będą mieli okazję zdobyć wybrane Małe Legendy. Nie zapomniano także o graczach Legends of Runeterra – pasjonaci karcianki Riotu otrzymają zestaw kart Foundations.

Według producentów konsol współpraca ta ma na celu połączyć dwie z największych gamingowych społeczności w obrębie jednej platformy. – Zawsze szanowaliśmy nieustanne dążenie Xboxa do rozwoju gier i z dumą dodajemy nasze gry do katalogu Xboxa za pośrednictwem Game Pass. Cieszymy się również, że możemy powitać graczy Xboxa w ekosystemie różnorodnych i pełnych pasji graczy Riot z całego świata – czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie Xboxa.

Wspomniany Game Pass ma wejść w życie jeszcze tej zimy. Na ten moment nie jest znana jeszcze oficjalna data wypuszczenia karnetu. Przez następne kilka miesięcy będziemy dowiadywać się jeszcze więcej na temat samej współpracy. Jeśli chcecie natomiast obejrzeć zapowiedź twórców, to wystarczy kliknąć tutaj.