Pod koniec maja dowiedzieliśmy się, że po przesunięciu HiRita z głównego składu Misfits do akademii, gracz ten postanowił zrezygnować z reprezentowania Królików i wrócił do Korei. Jako że sezon w Europejskich Regionalnych Ligach zaczyna się wcześniej niż w League of Legends European Championship, na stare śmieci chcąc nie chcąc musiał tymczasowo powrócić Joel "Irrelevant" Miro Scharoll. Teraz jednak wiemy już, że może się on w pełni skupić na treningach z Misfits Gaming, bo do akademii dołącza Kackos.

Polski toplaner stawiał swoje pierwsze kroki na scenie League of Legends już w 2015 roku. Najbardziej możemy go kojarzyć z występów pod banderą piratesports w drugim sezonie Ultraligi oraz z gier w K1CK półtora roku później. Latem 2021 roku przeniósł się on do występującego w Hiszpanii MAD Lions Madrid, gdzie odpadł już w pierwszej rundzie play-offów. Następnie został w akademii Lwów, ale już jako rezerwowy, bo na jego miejsce wskoczył Gaëthan "Gaëthan" Baron. Po półrocznej przerwie Kackos wraca jednak do akcji.

W dalszej części letniego splitu w Misfits Premier będziemy mogli więc śledzić poczynania aż sześciu Polaków. W samym głównym składzie będzie ich czterech, a całość uzupełnia Nikolay "Zanzarah" Akatov. Pozostała dwójka naszych rodaków, Paweł "delord" Szabla i Jakub "bezum" Iwanicki to oczywiście członkowie sztabu szkoleniowego zespołu.

Po dwóch tygodniach rozgrywek akademia Misfits zajmuje szóste miejsce z wynikiem 1-3. Pierwszy sprawdzian składu z nowym toplanerem będzie miał miejsce już dzisiaj o godzinie 18. Króliki zmierzą się wtedy z Solary. Jutro natomiast rywalem Kackosa i spółki będzie obecny lider ligi francuskiej, LDLC OL. Mecz odbędzie się o godzinie 22. Czy po zmianie Misfits Premier będzie w stanie podbić Francję? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie rozgrywki LFL na bieżąco w środy i czwartki.

Skład Misfits Premier na dalszą część sezonu prezentuje się następująco:

Misfits Krzysztof "Kackos" Kubziakowski
Nikolay "Zanzarah" Akatov
Mateusz "Czajek" Czajka
Paweł "Woolite" Pruski
Oskar "Vander" Bogdan