STS
Nahovsky, Z10, Ultraliga sezon 8
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Kolejne punkty dla Z10. Gracze Nahovsky’ego pokonują Forsaken w Ultralidze

Mecz tygodnia Ultraligi jest już historią. W czwartej kolejce zmagań Zero Tenacity zmierzyło się z Forsaken. Przedstawiciele serbskiej organizacji mimo początkowych problemów zdołali odwrócić losy rozgrywki i zdobyć kolejne punkty na swoje konto. Witold „Diagu” Nypel tym samym podczas swojego debiutu w barwach Zapomnianych nie zdołał sięgnąć po wygraną.

Zero Tenacity
1:0 Forsaken
mumus100
Gwen
LeQu
Akali
Ryuzaki
Jarvan IV
Diagu
Viego
Sebekx
Lissandra
Warszi
Ornn
Vzz
Twitch
choego
Senna
Wojtuś
Lulu
Mystiques
Tahm Kench

Na eliminację otwarcia długo czekać nie trzeba było, bowiem o tę pokusił się Kamil „LeQu” Rosik, który z pomocą swojego nowego leśnika zgładził wrogiego toplanera. Diagu był bardzo aktywny na mapie, uprzykrzając życie nie tylko wrogim graczom na liniach, ale i dżunglerowi. W efekcie jeszcze przed wybiciem dziesiątej minuty Forsaken prowadziło o niespełna dwa tysiące sztuk złota. Formacje coraz częściej wchodziły ze sobą w szranki, jednak różnica w funduszach utrzymywała się na podobnym poziomie.

Z czasem jednak zgranie drużynowe Z10 wybrzmiewało coraz bardziej, a przedstawiciele tego zespołu zaczęli przejmować inicjatywę w potyczce. Szczególnie ważne okazało się być wyłapanie Diaga poza pozycją, które poskutkowało zgarnięciem Nashora. Od tego momentu całe FSK się posypało, a Zero Tenacity czerpało garściami z desperackich akcji oponentów. Pojedynek swój kres ujrzał w 35. minucie, po tym jak uprzednio ekipa Sebastiana „Sebekxa” Smejkala wycięła w pień czwórkę rywali przy leżu smoka.

To już wszystko na dziś. Kolejne starcia już jutro od godziny 17:00. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
NAVI Javelins

Polki z NAVI poznały grupowe rywalki podczas lana w Walencji

Polki z okazją do rewanżu Już teraz możemy jednak stwierdzić, że Polki trafiły do naprawdę wymagającej grupy. Już w pierwszym meczu przyjdzie im zmie...