STS
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

AGO ROGUE po raz dziesiąty. Sinmivak i spółka zwyciężają Goskillę w Ultralidze

Połowa ósmego sezonu Ultraligi za nami. Tylko jedna drużyna uchowała się podczas tej części zmagań od porażki. Jest nią oczywiście AGO ROGUE. Akademia Łotrzyków nie ma natomiast zamiaru się zatrzymywać i już dziś pokazała to w starciu z Goskillą, która musiała uznać wyższość Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego i spółki.

AGO ROGUE
AGO ROGUE 1:0 Goskilla
Sinmivak
Gangplank
Wondro
Gragas
Rabble
Volibear
WRDN
Wukong
Nite
Corki
Phlaty
Twisted Fate
Lucker
Ezreal
Baybror
Jinx
promisq
Nautilus
Cospect
Braum

Pierwsza krew została przelana błyskawicznie, bowiem już w trzeciej minucie. Jochem „Rabble” van Graafeiland odwiedził na górnej alei Gragasa i z pomocą swojego toplanera ukrócił jego życie. Był to jedynie początek dominacji RGO, które niedługo później na swoim koncie miało już smoka górskiego i Herolda. Goskilla w żaden sposób nie była w stanie odpowiedzieć bardzo przemyślanym zagraniom Sinmivaka i jego kompanów. Dopiero w okolicach kwadransa przeprowadziła udany atak na dolną aleję, w efekcie czego duet RGO upadł.

Niewiele to natomiast zmieniło. AGO ROGUE kontynuowało swoją drogę do dziesiątego zwycięstwa. Pewnie wygrało walkę o trzeciego smoka, posyłając do piachu trójkę rywali. Niedługo później do dorobku liderów stawki dorzucona została jeszcze Dusza Smoka Hextechowego, a z nią mecz już był niemal zakończony. RGO dobrało jeszcze Barona, przy którego leżu wywiązała się spora szarpanina. Z tej na tarczy wyszły Goryle i już nie miały szans na powrót w bójce. Koniec końców spotkanie ujrzało swój kres w 32. minucie.

Piąty tydzień ultraligowych zmagań za nami. Kolejna porcja rywalizacji już w przyszły wtorek od 17:00. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Yashiro, Iron Wolves, Ultraliga

Udany rewanż Iron Wolves. Wilki lepsze od Z10 w Ultralidze

Zero Tenacity 0:1 Iron Wolves mumus100 Gangplank Kakan Ornn Ryuzaki Volibear Krysia Lee Sin Sebek...