STS
kory Sangal Esports RMR 2022
fot. PGL/João Ferreira

EC Kyiv czy Sangal? Dziś wielki finał Esport Tour 2022 Series #2!

Zacięta walka o miejsca w decydujących starciach Esport Tour 2022 Series #2 zakończona. Po wczorajszych półfinałowych eliminacjach już wiemy, kto zawalczy o trofeum dla zwycięzcy.

W pierwszym meczu półfinałowym Esports Club Kyiv zmierzyło się BLUJAYS. Gra od początku była bardzo wyrównana, a po pierwszej mapie na prowadzenie wysunęli się Macedończycy. Po przeniesieniu się na kolejną sytuacja zmieniła się diametralnie – EC Kyiv zdominował przeciwników, doprowadzając do remisu, a na trzeciej mapie nie pozwolił im na powrót i zakończył spotkanie wynikiem 2:0.

W drugim z meczów wczorajszego dnia mogliśmy oglądać pojedynek Sangal Esports vs B8. Obie drużyny walczyły zaciekle o awans do finału. W pierwszej części przewagę zyskało Sangal, zwyciężając w pierwszym starciu 16:9. Na kolejnej mapie przeciwnicy z B8 odrobili jednak straty, doprowadzając do remisu. Decider rozegrał się na Duście. Mimo naprawdę wyrównanej walki ostatecznie to Sangal powróciło na prowadzenie i wygrało 2:1.

Dzisiaj rozegrają się finałowe spotkania tej serii turnieju

Dzień meczowy rozpocznie pojedynek o 3. miejsce, w którym o 12:00 spotkają się B8 oraz BLUEJAYS. Czy Macedończycy ponownie sięgną po srebro?

Wielki finał zaplanowano na godzinę 15:30. W tym najważniejszym starciu Esport Tour 2022 Series #2 o pierwsze miejsce zawalczą zawodnicy EC Kyiv i Sangal.

Kto już dziś zostanie zwycięzcą i sięgnie po wspaniałe, turniejowe trofeum? Zapraszamy na transmisję live od 12:00 na twitch.tv/cyberwolvestv.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
vicu NAVI Javelins ESL Impact Valencia 2022

NAVI Javelins w walce o tytuł. Polki dwa mecze od triumfu w ESL Impact Valencia

Dwie ekipy już z awansem Wiktoria „vicu” Janicka i jej koleżanki wygrały dwa ostatnie mecze, pozostawiając w pokonanym polu najpierw Mindfreak, a pot...