Ungentium vs
(19:00, BO3)
ECLOT/BNE

Ekipa Patryka "Sidneya" Koraba swoją przygodę z turniejem barażowym zaczęła z wysokiego C, bo od zwycięstwa nad Sangal Esports. A warto wspomnieć, że podopieczni tureckiej organizacji jeszcze kilka miesięcy temu rywalizowali na Regional Major Rankings w Bukareszcie, nie był to więc pierwszy lepszy przeciwnik. Mimo to Ungentium wyszło z tego starcia zwycięsko, dzięki czemu dzień później mogło zmierzyć się z K23 w decydującym meczu górnej drabinki. Niestety tym razem szczęście nie było po stronie podopiecznych Macieja "Luza" Bugaja, bo po zaciętym boju musieli oni uznać wyższość oponentów, przegrywając na decydującym Duście2 dopiero przy wyniku 13:16.

Ale to jeszcze nie koniec, bo dziś polska piątka ponownie zamelduje się na serwerze! A na jej drodze stanie... no właśnie nie wiadomo jeszcze, kto. O tym przesądzi zaplanowany na godzinę 15:00 mecz pomiędzy Dynamo Eclot a uczestnikami ostatniego Majora z Bad News Eagles. Nie da się ukryć, że przynajmniej na papierze o wiele trudniejszym rywalem wydaje się w tym wypadku formacja z Kosowa, która w rankingu HLTV zajmuje wysokie, 26. miejsce. Z kolei Czesi w tym samym zestawieniu znajdują się na 64. lokacie, czyli oczko niżej niż Ungentium. Nie ma jednak co oglądać się na przeciwników, bo niezależnie od wszystkiego zawodnicy Luza muszą po prostu wygrać, jeżeli marzy im się występ na drugim poziomie rozgrywkowym.


Spotkanie pomiędzy FurryFury Ungentium a Dynamo Eclot lub Bad News Eagles wystartuje o godzinie 19:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Mecz ten wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.