Urodzinowy prezes Jankosa

Adrian „Trymbi” Trybus i spółka zostali pokonani przez broniące tytułu G2 Esports. Co więcej, zostali oni pokonani raczej szybko, co oznacza, że Samuraje zrobiły przyjemny prezent dla świętującego dziś 27. urodziny Marcina „Jankosa” Jankowskiego. Z takiego obrotu spraw z pewnością cieszą się za to MAD Lions. Popularne Lwy kilka godzin wcześniej rozprawiły się z SK Gaming i w obliczu porażki Łotrzyków zrównały się z nimi tabeli z bilansem 8-3. Pomiędzy tą prowadzącą dwójką a wspomnianym już G2 znajduje się natomiast EXCEL ESPORTS. Podopieczni brytyjskiej organizacji mimo upływu czasu nie przestają zadziwiać i tym razem pozostawili w pokonanym polu Fnatic. Dla pomarańczowo-czarnych oznacza to już szóstą w tym splicie przegraną.

Niemniej Jankos i jego koledzy muszą nie tylko oglądać się przed siebie, ale i za siebie. Wszystko dlatego, że na ogonie nadal siedzi im Team Vitality. Naszpikowana gwiazdami drużyna Pszczół daleka jest bynajmniej od spełniania pokładanych w niej oczekiwań, ale jakoś sobie radzi. Dziś na przykład zawodnicy francuskiej formacji pokonali Misfits Gaming Lucjana „Shlatana” Ahmada. W ten sposób swoją sytuację mogli poprawić Tobiasz „Agresivoo” Ciba, Jakub „Cinkrof” Rokicki, Robert „Erdote” Nowak i spółka. Problem w tym, że ich Team BDS uległ Astralis i po raz dziesiąty opuszczał serwer pokonany, co oznacza, że nie udało mu się zmniejszyć swojej straty do Shlatana i jego Misfits.

Komplet sobotnich wyników LEC prezentuje się tak:

23 lipca
17:00 Team BDS Team BDS 0:1 Astralis BO1
18:00 SK Gaming 0:1 MAD Lions BO1
19:00 Team Vitality 1:0 Misfits Gaming BO1
20:00 Rogue 0:1 G2 Esports BO1
21:00 Fnatic 0:1 EXCEL ESPORTS BO1

Po więcej informacji dotyczących LEC 2022 Summer zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejść można po kliknięciu poniższego baneru:

LEC