Krótkie rozstanie Zanzaraha z LEC

To, kto zastąpi polskiego zawodnika, nie jest żadną niespodzianką. Nowym graczem głównego składu Misfits będzie oczywiście Nikolay "Zanzarah" Akatov, dobrze znany wszystkim fanom LEC z występów w Astralis w ubiegłych latach. W tym splicie natomiast walczył on w Misfits Premier w La Ligue Française. Na polskim podwórku Rosjanin zyskał sporą popularność, grając pod banderą AGO ROGUE w 2020 roku i zwyciężając wtedy w letniej edycji European Masters.

Polskie Misfits Premier

Jeśli chodzi o Shlatana, najbliższe tygodnie spędzi u boku dobrze znanych mu zawodników. Przeniesienie dżunglera do akademii oznacza bowiem, że od teraz reprezentować ją będzie aż pięciu Polaków. Nie można także zapomnieć o sztabie szkoleniowym, w skład którego wchodzą Paweł "deIord" Szabla i Jakub "bezum" Iwanicki. Zatem możemy teraz mówić, że w LFL-u mamy w stu procentach polski zespół.

Obecnie Misfits Premier w lidze francuskiej zajmuje piątą lokatę z wynikiem 8-8. Teraz drużyna przygotowuje się do ostatniego tygodnia rozgrywek, w którym powalczy o utrzymanie miejsca gwarantującego play-offy. Mecze polskich zawodników będzie można oglądać w środę oraz czwartek. Natomiast poczynania głównego składu Misfits z nowym dżunglerem będziemy mogli śledzić już od najbliższego piątku w meczach LEC.

Skład Misfits Gaming na dalszą część LEC 2022 Summer prezentuje się następująco:

Misfits Joel "Irrelevant" Scharoll
Nikolay "Zanzarah" Akatov
Vincent "Vetheo" Berrié
Matúš "Neon"  Jakubčík
Mertai "Mersa" Sari

Natomiast tak wygląda teraz polski skład Misfits Premier występujący w LFL-u:

Misfits Krzysztof "Kackos" Kubziakowski
Lucjan "Shlatan" Ahmad
Mateusz "Czajek" Czajka
Paweł "Woolite" Pruski
Oskar "Vander" Bogdan