STS
Resolut1on Team Secret
fot. Team Secret

Kolejna zmiana w składzie Secret, Resolut1on dołącza na stałe

Rok 2022 zdecydowanie nie należy do Teamu Secret. Zespół, który swego czasu zasłużenie uważany był za jeden z najlepszych na świecie, teraz wypadł na tyle słabo, że o awans na The International będzie musiał powalczyć podczas nadchodzących eliminacji. Nic więc dziwnego, że w składzie doszło do kolejnej już roszady.

Ukrainiec dołącza do składu

Tym razem jej ofiarą okazał się Daryl Koh „iceiceice” Pei Xiang, który graczem Secret był od listopada ubiegłego roku. Ostatecznie jednak Singapurczyk nie okazał się zbawcą drużyny i nie było zaskoczeniem, że zabrakło go już podczas rozgrywanego pod koniec lipca Riyadh Masters 2022. Wówczas jego miejsce zajął Roman „Resolut1on” Fomynok, były zawodnik m.in. Virtus.pro, OG oraz HellRaisers, przy którego wsparciu ekipa dotarła aż do półfinału. Był to więc bez wątpienia dobry wynik, wobec czego uznano, że warto kontynuować współpracę z Ukraińcem, który teraz dołączył do organizacji na stałe. – Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Nie mogę się już doczekać, by wystąpić na kolejnym turnieju – nie krył radości sam Fomynok.

Tym samym Resolut1on stał się trzecim tegorocznym wzmocnieniem Secret. Wcześniej formacja spod znaku wielkiego oka zaangażowała także Remco „Crystallisa” Aretsa oraz Baqyta „Zayaca” Emiljanova, którzy wspierali o wiele starszych stażem Michała „Nishę” Jankowskiego i Clementa „Puppeya” Ivanova. Tak czy inaczej, teraz przed międzynarodowym składem kilka dni na przygotowania, bo już 23 sierpnia rusza ESL One Malaysia 2022, w któym Nisha i jego koledzy powalczą o pierwszy w tym roku lanowy triumf. A potem czekają ich eliminacje do The International 2022, gdzie stawka będzie ogromna. Tym bardziej że TS od 2015 roku nie opuściło żadnych mistrzostw świata i brak awansu na tegoroczny turniej byłby ogromnym rozczarowaniem.

Skład Teamu Secret prezentuje się  tak:

Remco „Crystallis” Arets
Michał „Nisha” Jankowski
Roman „Resolut1on” Fomynok
Baqyt „Zayac” Emiljanov
Clement „Puppey” Ivanov
Lee „Heen” Seung Gon (trener)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL Mistrzostwa Polski

ESL Gaming ogłasza powrót ESL Mistrzostw Polski – 25. sezon turnieju z nową identyfikacją wizualną

Po odświeżeniu marki ESL w 2019 roku i nowej, odświeżonej identyfikacji Intel® Extreme Masters (IEM) na początku tego roku, nadszedł czas, aby cykl tu...