STS
Udyr
fot. Riot Games

Riot prezentuje gameplay nowego Udyra! Jak wygląda Duchowny Wędrowca po reworku?

Ten, kto gra w League of Legends, powinien dobrze wiedzieć, że część postaci znacznie odstaje od innych pod wieloma względami, a szczególnie gameplayem, efektami wizualnymi czy samym klimatem. Jednym z tych herosów jest Udyr. I tak, już jakiś czas temu twórcy poinformowali o planach jego reworku, a dziś ujawnili część informacji z nim związanych.

Jak widać na filmie, najważniejszy element Udyra, czyli walka w różnych stylach, nadal będzie jego częścią, lecz ulegnie gruntownym zmianom. W nowej osłonie bohatera gracze będą mogli skorzystać ze stylu niedźwiedzia, barana, dziczycy oraz feniksa. Każdy z nich oferować będzie inne bonusy do walki, podobnie jak ma to miejsce teraz. – Chcemy zachować jego charakterystyczną zmienność stylów oraz rozgrywkę bazującą na ataku podstawowym i walce w zwarciu. Uważamy, że to właśnie czyni Udyra wyjątkowym i wyróżnia go w składzie – stwierdzili jeszcze na początku tego roku twórcy.

Na pierwszy rzut oka niedźwiedź będzie odpowiednikiem aktualnego tygrysa (Q), czyli stylem ofensywnym. Dziczyca przypomina żółwia (W), natomiast baran idzie we wzór dotychczasowego niedźwiedzia (E). Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest styl feniksa, który całkowicie różni się od tego, którego mogliśmy poznać do tej pory. Dodatkowo, jak możemy zobaczyć w materiale, czary Udyra są warunkowo wzmacniane, np. podczas używania stylu barana czempion może stać się odporny na efekty kontroli tłumu.

Dodatkowo warto wspomnieć, że nowe umiejętności bohatera nawiązują do Freljordzkich półbogów: Volibeara, Ornna i Anivii. Co więcej, pod względem wizualnym Udyr po zmianach wygląda doprawdy świetnie. Czy już wkrótce okaże się, że rework Duchownego Wędrowcy był strzałem w dziesiątkę?

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PGE Turów przejmuje skład Impression

Odmieniony skład i trenerski debiutant Tak więc od teraz barw klubu ze Zgorzelca bronić będą Bartosz „baljs” Mikołajewicz, Kacper „darko” Ściera oraz...