STS
ultraliga tft
fot. materiały prasowe

Finały Ultraligi TFT już 15 sierpnia na lanie!

Już 15 sierpnia ośmiu najlepszych polskich graczy w Teamfight Tactics spotka się w studiu Polsat Games, aby powalczyć o tytuł Mistrza Polski, nagrody z puli 26 000 złotych i awans do europejskich rozgrywek Star Cup i Super Brawl. Ten finał będzie wyjątkowy, z uwagi na to, że decyzją organizatora firmy FRENZY i producenta gry firmy Riot Games, do studia Polsat Games zostaną zaproszeni także kibice. Limitowana liczba wejściówek trafi do społeczności w drodze konkursów, zorganizowanych przez FRENZY, Riot Games oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego i Cezarego „BlackFireIce” Cholewskiego.

Faza Bitwy

4. sezon Ultraligi TFT powoli dobiega końca, co nie znaczy, że emocje słabną! Trwająca właśnie Faza Bitwy obfituje w ciekawe i nietypowe kompozycje, a gracze pozwalają sobie na ryzykowną grę dokręcając bardzo mocne jednostki na 3*. Ciekawostką jest także dobra dyspozycja debiutantów: Franciszka „Spotiego” Grutzmachera, Jakuba „Vernacca” Rutkowskiego i Stanisława „Morgotha” Morgosia, którzy w ten czwartek (11.08.2022) powalczą o dwa ostatnie miejsca finałowe z weteranami: Bartkiem „Zbrojsonem” Zbroją, Alanem „Vicerem” Mikołajczykiem, Wojtkiem „Simplywojtkiem” Cetnerem, Kacprem „shircane’em” Piśniakiem oraz Łukaszem „Sage” Strzyżewskim. Na ten moment różnice punktowe są tak niewielkie, że wydarzyć się może wszystko.

Wielki Finał

Miejsce w Wielkim Finale zagwarantowało sobie już sześciu zawodników, którzy byli najlepsi w fazie karuzeli, i są to: Sebastian „Left” Chajutin, Alan „Aki” Biały, Szymon „Shreddin” Jakubowski , Kornel „Erneściak” Wiśniewski, Jakub „Kubixon” Warzecha oraz Maciej „Kezman” Gramacki. Dwóch kolejnych uczestników poznamy w najbliższy czwartek, a cała ósemka spotka się 15 sierpnia o 16:00, aby w studiu Polsat Games i przy aplauzie publiczności zmierzyć się w ostatecznej serii pojedynków.

Wejściówki na lana

W tym sezonie wyjątkowo finał rozegrany zostanie przy udziale publiczności. Limitowane wejściówki na wydarzenie będzie można zgarnąć w serii konkursów zorganizowanych przez firmy FRENZY i Riot Games oraz Kezmana i BlackFireIce’a. Informacje odnośnie tego, jak zdobyć wejściówkę, będą publikowane na portalach społecznościowych podmiotów biorących udział w zabawie.

Aby zdobyć jeden z biletów od FRENZY, trzeba uważnie śledzić najbliższą transmisję Ultraligi TFT, gdzie komentatorzy w przerwach meczowych zadadzą kilka pytań. Zostaną one powtórzone na oficjalnym profilu Ultraligi na Twitterze, a osoby, które najszybciej lub najlepiej (w zależności od poszczególnego zadania konkursowego) udzielą odpowiedzi, otrzymają bilet wstępu na finały lanowe.

Transmisję z ostatniego dnia fazy bitwy możecie oglądać na kanałach Polsat Games w Internecie i telewizji już od godz. 18:00 w czwartek, a Wielki Finał zostanie rozegrany w najbliższy poniedziałek o godz. 16:00. Przed rozgrywkami warto też przypomnieć sobie format rozgrywek.

Do zobaczenia na lanie!

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powrót FEBIVENA. Midlaner dołącza do francuskiej formacji

It's time for him to make his [email protected] makes his return as a main player for our #LFL team 🔥#NotAnIllusion pic.twitter.com/TBI0Xijm...