Cztery Lwy na szczycie

W pierwszym All-Pro Teamie znaleźli się aż czterej zawodnicy reprezentujący MAD Lions. Są nimi Javier "Elyoya" Prades Batalla, Yasin "Nisqy" Dinçer, William "UNF0RGIVEN" Nieminen i Norman "Kaiser" Kaiser. Całość uzupełnił rodzynek z G2 Esports, Sergen "Broken Blade" Çelik. Najbardziej w całej stawce zdominował dżungler Lwów, który w głosowaniu zebrał aż 137 punktów.

[caption id="attachment_329686" align="aligncenter" width="1120"] fot. lolesports[/caption]

 

Dwóch Polaków na podium

Drugi i trzeci All-Pro Team były już nieco większą mieszanką. Na drugich lokatach uplasowała się aż trójka przedstawicieli G2, w tym nasz rodak Marcin "Jankos" Jankowski, a także Rasmus "caPs" Winther oraz Raphaël "Targamas" Crabbé. Poza nimi na środkowym szczeblu podium stanęli także Barney "Alphari" Morris i Markos "Comp" Stamkopoulos.

Latem brąz natomiast należy do dwóch graczy Rogue, Andreia "Odoamne" Pascu i Adriana "Trymbiego" Trybusa. Na równi z nimi stanęli zawodnicy Misfits Gaming, Vincent "Vetheo" Berrié i Matúš "Neon" Jakubčík. W trzeciej piątce nie zabrakło także miejsca dla przedstawiciela EXCEL ESPORTS, Marka "Markoona" van Woensela.

[caption id="attachment_329687" align="aligncenter" width="1120"] fot. lolesports[/caption]

W głosowaniu udział wzięli gracze, trenerzy, komentatorzy i eksperci, partnerzy Riotu oraz media. Za tydzień rozpoczną się play-offy LEC, w których zespoły powalczą o udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata. Po pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących europejskiej ligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

LEC