Prawie Internaziomale

Kiedy mowa o grach stworzonych przez Riot Games, to pierwsze do głowy przychodzi League of Legends. W tym tytule nasi przedstawiciele powinni mieć naprawdę spore szanse, bo wśród nich znajduje się aż trójka Internaziomali, czyli zwycięzców 2. Ultraligi. Mowa o Arturze "Rybsonie" Gębiczu, Remigiuszu "Overpow" Puschu oraz Jakubie "Kubonie" Turewiczu. Do nich dołączą najpopularniejszy streamer Ligi Legend, Maksymilian "Vysotzky" Wysocki, oraz czołowa polska influencerka związana z Twitchem, Karolina "Nieuczesana" Brodnicka.

Duże szanse w TFT

Równie dobrze, o ile nie lepiej, prezentuje się polska drużyna w Teamfight Tactics. W jej skład wchodzą Cezary "BlackFireIce" Cholewski, Łukasz "Tuttek" Lipka, Remigiusz "remsua" Kuban oraz Maciej "Kezman" Gramacki. Warto wspomnieć, że ostatni z nich na początku tego tygodnia brał udział w finale czwartego sezonu Ultraligi TFT, w którym zajął szóste miejsce. Jeśli w którejś kategorii polscy reprezentanci mają być na szczycie, to spora jest szansa, że będzie to właśnie w TFT!

Wybuchowa mieszkanka w VALORANCIE

Trzecią grą, w której będą toczyły się zmagania podczas tegorocznego Riot Summer Rumble, jest VALORANT. Formację budują streamerzy pochodzący z różnych środowisk, a więc będzie to po części mieszanka wybuchowa. Członkami drużyny są Filip "Paris Platynov" Kulon, Witold "Gucio" Tacikiewicz, Kamil "demonzz1" Amrah, Dawid „Diables” Porwisiak oraz Mateusz "emelejt" Beczkowiak. Bez wątpienia to właśnie tutaj będziemy mogli znaleźć ogromną dawkę emocji.

Kapitanem polskiej drużyny jest Katarzyna "Kasix" Paciorek. Rozgrywki startują już 22 sierpnia i potrwają trzy dni.