Zero Tenacity rozpoczyna walkę

Już o godzinie 17:00 warto włączyć transmisję, gdyż Dusty podejmie Macko Esports. Reprezentanci NLC trafili do dość mocnej grupy, dlatego ten punkt będzie bardzo ważny. Następnie Team BDS Academy powalczy z Valiance. Tutaj należy kibicować tej pierwszej formacji, której barw broni przecież Robert "Erdote" Nowak. Polski wspierający jeszcze niedawno grał na najwyższym poziomie europejskich rozgrywek, więc raczej niestraszne są mu drużyny kalibru VPG.

A już o godzinie 19:00 wszyscy widzowie Ultraligi zgromadzą się, aby kibicować mistrzom tegorocznej edycji. Zero Tenacity zmierzy się bowiem z Giants! Będzie to niezwykle ciekawy pojedynek, w którym zobaczymy nowo upieczonych królów ligi polsko-bałtyckiej oraz wicemistrzów ligi hiszpańskiej. Ci drudzy mają w zanadrzu całkiem nośne nazwiska w postaci Antonio "Th3Antonio" Bejarano, Nubara "Maxlore'a" Sarafiana, Daniele "Jizuke" di Mauro czy też Henka "Advienne" Reijengi. Będzie się działo!

Mnóstwo meczów, mnóstwo Polaków

Później Schalke 04 podejmie GameWard, w którego składzie znajdziemy Dawida "Melonika" Ślęczka oraz Pawła "Czekolada" Szczepanika. Francuskiej sile udało się wydostać z fazy play-in, ale czy równie dobrze pokaże się też i w tym etapie? Już wkrótce będziemy mogli się przekonać. O godzinie 21:00 na serwerze zobaczymy Marcina "iBo" Lebudę oraz Artura "Zwyroo" Trojana w trykotach Teamu Heretics. To nowi mistrzowie Hiszpanii, którzy dzisiaj podejmą niemieckie SK Gaming Prime.

Na sam koniec zostaje nam pojedynek pomiędzy Unicorns of Love Sexy Edition oraz Vitality.Bee, w którego szeregach możemy oczywiście oglądać naszego rodaka – Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego. Nie będzie to pierwszy mecz akademii Pszczół na tym turnieju, ponieważ ta miała okazję już się pokazać w fazie play-in. Teraz przyszła jednak pora na poważniejsze wyzwania.

Pełna rozpiska dzisiejszych rozgrywek EU Masters:

29 sierpnia
17:00 Dusty vs Macko Esports BO1
18:00 Team BDS Academy Team BDS vs Valiance BO1
19:00 Zero Tenacity vs Giants BO1
20:00 Schalke 04 vs GameWard BO1
21:00 Team Heretics vs SK Gaming Prime BO1
22:00 Unicorns of Love Sexy Edition Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol vs Team Vitality Vitality.Bee BO1

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: