Team Heretics i Team BDS Academy w wyścigu o pierwsze miejsce

Na start Team Heretics zmierzy się z SK Prime. Marcin "iBo" Lebuda oraz Artur "Zwyroo" Trojan potrzebują punktów, aby zapewnić sobie miejsce w kolejnym etapie tego turnieju. Jak na razie mają dwa i są niebezpiecznie blisko formacji z trzeciego miejsca. A tą jest właśnie pierwszy rywal drużyny z Polakami na pokładzie. Następnie Team BDS Academy Roberta "Erdote" Nowaka podejmie Valiance. To pojedynek lidera zbioru z drużyną, która jak na razie nie zdołała uzyskać ani jednego oczka. Powinno być łatwo dla zespołu naszego rodaka ponownie pokazać swoją dominację.

Zaraz potem Valiance stawi się na serwerze po raz drugi. Tym razem walczyć będzie z Heretykami. Będzie to kluczowy mecz dla ekipy z Hiszpanii, ponieważ zwycięstwo może tutaj przypieczętować awans do play-offów.

Rozwiązanie grupy C

Chwilę potem BDS.A zmierzy się z SK Prime. Tutaj faworytem znowu będzie formacja z kompletem punktów. Biorąc pod uwagę fakt, że może ona wygrać swój pierwszy pojedynek, ten może zapewnić jej pierwszą lokatę w grupie. Porażka pokomplikuje natomiast sytuację w grupie C. Przedostatnie starcie rozegra się pomiędzy Valiance oraz SK Prime. Niemiecka organizacja ma przed sobą trudną drogę do awansu. Jeśli nie zapewniła go sobie wcześniej ani też nie odpadła, tutaj będzie miała szansę zrobić jedno z powyższych.

A na deser pojedynek polskiego wspierającego z dwoma rodakami. BDS.A było mocniejsze w minionej kolejce i udowodniło, że jest faworytem tej grupy. Mistrzowie Hiszpanii nie przyszli tu jednak po to, by grzecznie ustąpić miejsca komukolwiek. Heretycy z pewnością będą chcieli się zrewanżować i zdetronizować rywali.

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek EU Masters:

7 września
17:00 SK Prime vs Team Heretics BO1
18:00 Valiance vs Team BDS Team BDS Academy BO1
19:00 Team Heretics vs Valiance BO1
20:00 Team BDS Academy Team BDS vs SK Prime BO1
21:00 SK Prime vs Valiance BO1
22:00 Team BDS Academy Team BDS vs Team Heretics BO1

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: