Rebirth Island i Fortune's Keep znikną?

Wraz z premierą Warzone 2.0 z pierwszej części strzelanki mają zniknąć dwie mniejsze mapy – Rebirth Island oraz Fortune's Keep. Pierwszy poinformował o tym popularny leaker Call of Duty TheGhostOfHope, który wcześniej twierdził, że do MW II mają powrócić wszystkie mapy z produkcji z 2009 roku. O usunięciu map napisały także największe portale poświęcone CoD-owi, takie jak Charlie INTEL czy ModernWarzone.

Oczywiste było, że pojawienie się drugiej części Warzone oznaczać będzie koniec wsparcia dla jej poprzednika. Wszak działo się tak co roku z wszystkimi innymi grami serii. Jednak kroki, o których mówi leaker, wydają się dość drastyczne.

Warzone 2.0 w ciągłych zmianach

Póki co twórcy muszą przekonać graczy do swojej najnowszej produkcji. Mieliśmy szansę oglądać jej wersję alfa podczas Call of Duty: Next, gdzie mierzyli się m.in. Piotr "izak" Skowyrski i Paweł „Leh” Lehmann. Tam związane z CoD-em osobistości internetowe z całego świata zwróciły uwagę na dość sporą liczbę niedogodności. Wiemy jednak, że deweloperzy wciąż pracują nad Warzone 2.0.

Jedną z osób, która cały czas informuje graczy o zmianach zachodzących w najnowszej grze battle royale, jest Luke "Metaphor" Canning, streamer oraz YouTuber powiązany z Call of Duty: Warzone. Zgodnie z jego doniesieniami, w ciągu ostatnich dwóch tygodni twórcy poczynili sporo zmian na Al Mazrah. Mowa tu m.in. o usunięciu żołnierzy AI z większości obszaru mapy, powrocie zrzutów wyposażenia, a także zmodyfikowaniu systemu zbierania ekwipunku.