baddyG poza Vitality

To podwójnie bolesna informacja. Team Vitality niedawno dostał miejsce we franczyzie Riot Games i będzie jedną z organizacji biorących udział w VCT 2023. Wielu wierzyło, że baddyG powróci więc do rozgrywek tieru 1. Dzisiaj Polak poinformował jednak, że negocjacje z VIT zostały przerwane i jest teraz zmuszony do szukania nowego domu. – Team Vitality zdecydował się pozwolić mi szukać innych możliwości ze względu na przerwę w negocjacjach. Oficjalnie szukam nowego domu na nadchodzący sezon franczyzowy 2023 – czytamy we wpisie Graniczki.

Trzeba przyznać, że to dość zaskakujący krok ze strony francuskiej organizacji. baddyG był bowiem jednym z powodów dostania się Pszczół na VRL Finals. Tam zawodnik także prezentował się z dobrej strony i biorąc pod uwagę jego znakomite występy w VCT w barwach FPX, można było odnieść wrażenie, że zostanie w trykocie Pszczół na dłużej. Najwyraźniej formacja ma jednak zupełnie inne plany i szykuje miejsce dla nowego gracza, prawdopodobnie grającego już w tym roku w serii VCT.

Co będzie dalej z naszym rodakiem? Istnieje szansa, że baddyG znajdzie nowy dom w zespole tier 1. Wiele organizacji, które dostały się do franczyzy VALORANTA, wciąż nie ogłosiło jeszcze swoich składów. Z uwagi na bogate CV Graniczki polscy fani mogą więc z nadzieją spoglądać na jego następne poczynania na Starym Kontynencie.